В амбулаторії нагадали про шкоду самолікування.
В Малинівській громаді суттєво зросла кількість хворих на застуду і грип. Кількість звернень в місцеву амбулаторію зросла на 50%.
Про це повідомили в Малинівській селищній раді, пишуть новини Чугуєва.
Такий ріст захворюваності зафіксували тільки за минулий тиждень. Директорка Малинівської амбулаторії Олена Трубчанінова розповіла, що зараз активізувались вірусні захворювання, які характерні для осінньо-зимового періоду.
Крім банальних грипу і ГРВІ в громаді виявили поодинокі випадки захворювання на коронавірус. Трубчанінова пояснила, що поки в громаді хворі на COVID-19 не потребують стаціонарного лікування, а хвороба протікає в легкій формі. Хворі скаржаться на підвищення температури, головний біль, загальну слабкість, біль в горлі.
Директорка амбулаторії відзначила, що при появі симптомів застуди потрібно звернутись до лікаря, не займатись самолікуванням. Лікарі в амбулаторії ведуть прийом з 8:00 до 13:00 щодня з понеділка до п’ятниці.
