В Харківській області прийняли рішення про евакуацію двох громад

В Харківській області прийняли рішення про евакуацію двох громад

В ХОВА розповіли, як заявити про своє бажання виїхати з небезпечної зони

В двох громадах Харківщини збирають списки тих, хто хоче виїхати з сіл і містечок, які постійно перебувають під обстрілами.

Про це пише Слобідський край, повідомляють новини Чугуєва.

На даний час триває збір підписів і складаються списки тих, хто залишиться, а хто буде виїжджати у Малинівській громаді. Очільник Малинівської громади Микола Семер’янов розповів, що в ХОВА поставили задачу зібрати дані людей, які збираються залишатися. Рішення про обов’язкову евакуацію буде приймати Кабмін. Зараз йде збір інформації, щоб знати, скільки людей може виїхати. 

Він також відзначив, що Малинівці поки евакуйовуватись не треба, а ось Мосьпановому доведеться це зробити через постійні обстріли, а в селище залишись 60-70 осіб. 

Крім того, інформацію збирають в Золочівській громаді. Там теж попросили сповістити місцеву владу про бажання або небажання виїхати. На даний час йде підготовча робота до можливої евакуації. Поки ніхто не збирається вивозити людей. в даному випадку також рішення буде приймати Кабмін і зараз йде відпрацювання всіх процесів. Питання евакуації відпрацьовується там, де немає підготовки до осінньо-зимового періоду, де постійно обстрілюються населені пункти. 

Громади отримали від ХОВА зразки заяв, які повинні заповнити мешканці. Зараз ведеться підготовча робота в Золочеві і в старостинських округах, а також в інших громадах. Зокрема вирішується питання з транспортом і кінцевим пунктом, куди будуть вивозити людей.

Поділіться новиною

Новини партнерів