В чому переваги скляної душової кабіни від виробника

В чому переваги скляної душової кабіни від виробника

Ванна кімната повинна бути максимально комфортною. Адже це те місце, де людина розслабляється, а не тільки миється. Існує багато суперечок на тему того, скляні душові кабіни зручніші, чи з ванною. І багато в чому ваги схиляються у бік саме першого варіанту. Тобто в більшості випадків, саме душова кабінка краща за багатьма показниками.

  1. Займає у кімнаті візуально менше простору. Річ у тім, що скляні моделі, за рахунок своєї прозорості, не розділяють і без того малу ванну кімнатку в типових будинках. Заходячи в неї, очі охоплять весь простір.
  2. Може й фізично займати менше місця. Якщо ванна має довжину 1500 мм, то душова кабінка може бути й до 1000 мм. А це значна перевага в маленьких ванних кімнатах, тому що вивільняється місце під шафку, тумбу, рукомийник або пральну машину.
  3. Більш гігієнічний варіант. Душова кабіна не наповнюється водою, тому на ній не залишаються осад з мила, як на стінках ванни. По стінках душу може тільки стікати вода, що потрапила від бризок. Вона більш чиста, та легко витирається серветкою, щоб скляні двері кабіни залишалися прозорими.

Є ще питання економії. В них безумовно виграє саме душ. Для купання під ним людина може витрати від 50 л до 100 л води. А щоб прийняти ванну, потрібно набрати як мінімум 150 л, а то й всі 200 л, в залежності від розміру чаші та ваги людини.

Де замовити скляні душові кабіни

Якщо переваги приймання душу подобаються, то треба звернутися до фахівців з виготовлення душових кабін. Скляно-дзеркальна майстерня в Києві допоможе в цьому питанні. Та ще й з встановленням впорається.

Компанія Скломакс вже багато років займається виготовленням сучасних душових кабін. А найголовніше те, що в їх каталозі представлена тільки їх продукція, за яку вони несуть повну відповідальність. Тобто якщо замовити душову кабіну на сайті sklomax, то не буде розмов, що якийсь виробник щось не доробив. Компанія сама виготовляє кабіни. З чужого є тільки фурнітура. Але вона закуповується відомого бренду Target, у якого, по-перше, продукція сертифікована, а по-друге, вже перевірена роками.

Які душові кабіни можна замовити

Щоб дійсно було зручно, та ще й гарно в ванній кімнаті, душову кабіну потрібно обирати з урахуванням багатьох чинників. І справа не тільки в розмірах.

  1. Форма. Кабіна може бути будь-якою, щоб гарно вписувалася в простір. Компанія Скломакс може виготовити прямокутну чи кутову. Зробити квадратну кабінку чи взагалі асиметричну.
  2. Тип дверей. В душі перегородка може бути глухою. А також виконувати функцію дверей. А от вони вже можуть бути розсувними чи розстібними. Всі варіанти доступні на сайті виробника.
  3. Вид скла. Якщо казати про технічні показники, то все скло, яке використовується для виготовлення дверей, дуже міцне. Воно загартоване. Якщо ж казати про зовнішні відмінності, то в майстерні в Києві можуть зробити душову кабіну з прозорим, тонованим чи матовим склом. До того ж з малюнком і в якомусь кольорі.

Обрати варіант, який дійсно буде подобатися, можна з консультантом компанії. До початку робіт на місце прибуде майстер, який зробить заміри простору під кабіну. І вже через 12 робочих днів вона буде встановлена.

Поділіться новиною

Новини партнерів