Умивальник для вантажівки

Умивальник для вантажівки

Робота далекобійником включає не лише водіння вантажівки та перевезення вантажу з одного пункту призначення в інший, а й обслуговування, а іноді й ремонт транспортного засобу яким доводиться керувати. Ремонтні роботи завжди пов’язані з дотиком до “нутрощів” машини, а це призводить до забруднення рук. На жаль, не завжди в дорозі зустрічаються заклади, де можна помити руки.

Для багатьох водіїв-далекобійників це питання вирішується досить просто: потрібна лише пляшка з водою та напарник, який литиме воду на руки. Таке рішення добре для тих, хто має партнера в дорозі, а також багато місця в кузові для зберігання безлічі пляшок з водою. Якщо немає того, чи іншого ми хочемо вам запропонувати більш раціональне, зручне та сучасне рішення – рукомийник для вантажівки https://autofurnitura.com/ua/shop/yashiki-rukomoiniki/rukomoiniki.

Умивальник далекобійника складається з бака з отвором для затоки води та краником. Додатково можна придбати ємність для мила диспенсер для мила та переносний душ. Останній підходить лише під напівпричепи Kässbohrer. Повний асортимент аксесуарів можна побачити тут.

Більшість умивальників для напівпричепів виготовляються із спеціального пластику – поліпропілену. Він не дає воді всередині нього “цвісти”, як би довго вона не знаходилася всередині бака. У нашому інтернет-магазині “Комтарнс-2005” ви можете придбати умивальники, об’ємом:

  • 18 л.
  • 30 л.
  • 50 л.

18 літрового бака цілком вистачить двом водіям, якщо передбачається поїздка на 200-300 кілометрів. На далекі відстані радимо набувати більшого літражу.

Розташування умивальника для вантажівки

Умивальник кріпитися в місці де зручний насамперед водієві. Надійну фіксацію до поверхні напівпричепа забезпечують кілька спеціальних кронштейнів із болтами, які також купуються окремо.

Компанія “Комтранс 2005” пропонує вам найбільш ходові моделі умивальників для вантажівкою за доступними цінами. У рукомийниках італійської фірми LOKHEN гармонійно поєднується європейська якість і доступна ціна українцям. Ми є офіційними партнерами всіх компаній, аксесуари яких подаємо, тому за оригінальність і якість відповідаємо своєю, більш ніж десятирічною, репутацією.

Умивальник далекобійника це невелика, але в рази підвищує комфортність поїздки деталь. Завдяки цьому не хитрому девайсу, така розкіш у дорозі як чистка зубів, приготування чаю чи кави, або просто прохолодний душ у спекотний день стає доступною. Умивальники LOKHEN прослужать вам довгі роки.

Компанія “Комтранс Україна” приймає індивідуальні та оптові замовлення на умивальники далекобійника. З усіх питань, що стосуються актуальної наявності, знижок та акцій, ви можете звертатися до наших консультантів з продажу. Контактні телефони у знайдете на сторінці “Контакти”.

Поділіться новиною

Новини партнерів