У Чугуївському районі хімпідприємство роками забруднювало землю небезпечними речовинами

У Чугуївському районі хімпідприємство роками забруднювало землю небезпечними речовинами
Підприємство / фото Харківська обласна прокуратура

На Харківщині правоохоронці завершили розслідування щодо масштабного забруднення землі у Чугуївському районі.

Перед судом постане головна інженерка одного з хімічних підприємств області.

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі, передають новини Чугуєва.

Підприємство займалося виробництвом побутової хімії та олії. За даними слідства, протягом тривалого часу на заводі використовували несправне обладнання, через що небезпечні речовини потрапляли просто у ґрунт.

Під час перевірок фахівці виявили значне перевищення вмісту амонію, нітратів та фосфору на території підприємства та поруч із ним. Експерти дійшли висновку, що концентрація речовин становила екологічну небезпеку для земельної ділянки.

Слідство вважає, що саме головна інженерка відповідала за дотримання екологічних норм і технічний стан виробничих ліній. Однак необхідних заходів для усунення витоків та ремонту обладнання вчасно не було вжито.

Жінці оголосили підозру у службовій недбалості. Якщо її провину доведуть у суді, їй може загрожувати кримінальна відповідальність.

Поділіться новиною

Новини партнерів