Розкішні троянди для найріднішої людини

Розкішні троянди для найріднішої людини

Неперевершені троянди https://shop.camellia.ua/ua/catalog/cat-1/rose, це прекрасний подарунок самій близькій людині, не важливо, дружина це або мама. Будь-яка жінка буде у захваті від цих квітів. Вони мають безліч кольорів, завдяки ним, ви можете висловити усі свої почуття.

Обираємо троянди за кольором

Для того, щоб створити символічну композицію і розказати все те що неможливо висловити словами, треба знати, які кольори що означають:

  1. Персиковий або пудровий відтінок, побажає гарного дня та всього найкращого, маленький букетик можна подарувати найліпшій подружці або другу.
  2. Для першого побачення ідеально підійдуть рожеві троянди, вони означають кохання яке тільки починає зароджуватися.
  3. Легкість, ніжність, невинність та світло допоможуть висловити білі квіточки, розбавити їх можна гілочками зелені.
  4. Жовті пелюстки, багато людей вважають вісником розлуки та зради. Все почалось із легенди, в Османській імперії хлопець, який захотів кинути свою дівчину, відправив їй букет квітів певного відтінку. Саме тому, навіть зараз, до цих рослин ставляться з недовірою. Проте, якщо не зважати на недолугі забобони, саме жовта троянда означає позитив, гарний настрій, дружбу та побажання успіхів у роботі.
  5. Бордові, на відміну від червоних, не означають вічне кохання, але вискажуть захопленість красою та розумом. Саме тому, їх можна дарувати начальниці або колезі по роботі.
  6. Фіолетова квітка це мінлива пристрасть, легкі стосунки, роман без почуттів та зобов’язань.

Які сорти троянд найпопулярніші для букета

Видів дуже багато, але є ті, які частіше за всього використовують для квіткових композицій:

  •  Хеппі Йо Йо тільки почав з’являтися для широкого загалу. Це розкіш, яка сподобається навіть найпримхливішій пані. Особливість у тому, що лише на одній гілочці, розміщуються понад дев’ять бутонів. По розміру невеличкі, мають приємний відтінок бузку, підійдуть також, для букета нареченої.
  • Просто неперевершена та вишукана троянда сорту Діп Перпл, вона має дуже великий бутон, гарного, пурпурного кольору. Навіть одна квітка буде прекрасним подарунком. Має тонкий, ледь помітний, ніжний аромат.
  • Новий сорт Місті Бабблз це піоноподібні троянди, які завжди вишукано виглядають у будь-якій композиції. Колір насичений, рожевий із легким фіолетовим відтінком.
  • Один із найпопулярніших видів це Гран Прі, темно-червоний колір пелюсток, означає вічне кохання та нестримну пристрасть.

Поділіться новиною

Новини партнерів