Рашисти знищили Чугуївський дитячий оздоровчий табір «Орлятко»

Рашисти знищили Чугуївський дитячий оздоровчий табір «Орлятко»

Чергова сумна звістка для нашої громади! В ніч на 12червня ми втратили улюблене місце відпочинку сотень наших дітей – Чугуївський дитячий оздоровчий табір «Орлятко».

Про це у facebook повідомили «Новини Чугуєва», передає Chuguiv.

Заклад, який ми з такою любов’ю готували до літнього сезону 2022 року, з відремонтованими корпусами, альтанками, новими меблями завдяки війні, так і залишився мрією, яку рашисти нещадно знищили.

За останні тижні селище Кочеток прийняло тисячі евакуйованих з Печеніг, Мартової, Лебежого, Базаліївки, Коробочкиного – населених пунктів, які перебувають під безперервними обстрілами загарбників. Для багатьох гуртожитки Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу стали тимчасовим прихистком.

Проте сьогодні ми змушені шукати для них інше безпечне місце та негайно переселяти, оскільки будівлі закладу можуть стати наступним об’єктом “демілітаризації” для рашистів, які завдяки викривленій політиці своєї держави не мають жодних цінностей, нехтують міжнародним гуманітарним правом, для яких життя мирного населення ніщо проти кривавих загарбницьких цілей.

Правда на нашому боці і ми обов’язково переможемо і повернемо улюблений табір нашим дітям!

Поділіться новиною

Новини партнерів