Пластикова тара для складу: особливості євроконтейнерів для зберігання харчових продуктів

Пластикова тара для складу: особливості євроконтейнерів для зберігання харчових продуктів

Є велика кількість видів тари для різного роду діяльності, починаючи від їх застосування технічними підприємствами і закінчуючи харчовою промисловістю. Найкращий варіант, що задовольняє потреби кожного з цих споживачів – це євроконтейнери. Коротко про даний тип пластикової тари розбираємося разом з https://ssk.ua/ , що спеціалізуються на професійному підборі пластикової тари для складу.

Особливості пластикової тари

Контейнери можуть мати різний вигляд, але всіх їх виготовляють за стандартами ЄС, тому вони надійні (до речі, у побуті можуть прослужити вам до 10 років), практичні, якісні та зручні.

Виготовляють їх з первинного поліпропілену, що володіє багатьма перевагами: він стійкий до зовнішніх технічних пошкоджень, здатен витримати мороз, воду і має діелектричні властивості. Технологія виробництва полягає у тому, що потім цей матеріал піддається литтю під мінімальним або максимальним тиском, після чого його спінюють. У підсумку їхній зовнішній вигляд представляє собою ящик з цільним або ребристим дном, а по боках відкриті ручки. Така конструкція витримує до 50 кг.

Контейнери можуть складатися з декількох секцій, що дозволяє розширити асортимент. Також деякі види володіють кришкою, тому можна бути цілком впевненим за вміст товару.

Де використовують євроконтейнери?

 Контейнерами користуються майже всі і майже всюди:

  • транспортування і зберігання харчових продуктів;
  • косметика;
  • фармакологія;
  • техніка для побуту;
  • речі для електроніки;
  • зберігання для предметів одягу;
  • для зберігання деталей автомобіля;
  • щось для спортивного інвентарю.

Найпоширенішим способом застосування є використання контейнерів у харчовій промисловості.

Євроконтейнери для харчових продуктів

Що стосується показників якості контейнерів, слугуючих для транспортування і зберігання їжі чи напоїв, то вони мають цілком відповідати закордонним традиційним технологіям. Це має бути екологічність, безпечність, практичність.

Є спеціальна тара для такого типу зберігання: як стелажний, ящиковий, а також штабельний. Така тара не піддається корозії та гниттю.

Важливе, що треба пам’ятати, обираючи контейнер для харчових товарів, це те, що, у нього має бути широкий температурний діапазон, зазвичай вони мають витримувати від – 20 до +45 градусів. Такий великий діапазон є універсальним, бо є продукти, що треба зберігати тільки у холоді та навпаки, а маючи такий контейнер у вас не буде проблем зі зберіганням продукції. Також важливо, щоб у контейнері була циркуляція повітря для тривалого користування.

Євроконтейнери – сучасне рішення для зберігання будь-чого, особливо для харчової продукції. Відповідно стандартам вони є повністю безпечними, гігієнічними та легкими у користуванні. Саме тому мають великий попит. Оскільки на ринку є великий асортимент товару різного розміру і призначення, то ви точно зможете знайти той, що буде ідеально підходити вам.

Поділіться новиною

Новини партнерів