Переваги капсульних кавоварок

Переваги капсульних кавоварок

Кава в капсулах набирає популярності як мінімум з кількох причин. Це, мабуть, найшвидший та найзручніший спосіб заварювання кави. В основному це обмежується завантаженням капсули в машину та натисканням однієї кнопки. Конструкція капсульної машини також дозволяє підтримувати її в чистоті – частки кави не потрапляють у кути пристрою або на стільницю. Пристрої прості у використанні та обслуговуванні, а також приваблюють дуже привабливою ціною. Варимо каву швидко, чисто та без проблем.

Великою перевагою капсул є широкий вибір смаків. Від класичного еспресо, капучіно, латте, кава з молоком до ароматного макіато і навіть шоколаду чи какао. Можливостей так багато, що важко їх перерахувати. Кожен з вас може експериментувати з ними на свій розсуд, навіть якщо відмінності у смаках або уподобаннях значні. Тут не потрібно йти на компроміси, як при виборі кави для автомата (одна суміш насіння на всіх). У капсульній машині тільки від типу капсули залежить, чи вийде у вас характерний еспресо або ніжний латте. А найменші можуть вибрати свої капсули для пристрою та таким чином приготувати своє улюблене какао чи гарячий шоколад.

Кавові капсули також є відмінним способом кожен раз отримувати той самий, обраний і улюблений смак. Маленькі картриджі містять ретельно підібрані пропорції зерна та добавок, однакові у кожній капсулі. Завдяки герметичному закупорюванню зберігаються смак і аромат, вони не змінюються з часом. Таким чином, ефект заварювання відтворюємо та відповідає очікуванням. Тут немає неприємних сюрпризів.

Капсули відрізняються за розміром та дизайном, і все залежить від моделі та марки машини, яку ми використовуємо. Незалежно від типу кавоварки, безперечною перевагою цих апаратів є їх невеликий, компактний розмір і дуже приваблива ціна, в кілька разів нижча, ніж у традиційних кавомашини під тиском і з фільтром. А приготовлена ​​в них кава не втрачає ні якості, ні аромату.

Кави в капсулах має також є різноманітні сорти, у “Дім кави “ви можете придбати такі популярні види капсулах фірми Caffitaly:

 • Blasercafe Italia;
 • Blasercafe Jubile;
 • Caffitaly Arabica Crema;
 • Caffitaly Italian Espresso;
 • Капсули Дім кави

Переваги капсульних кавоварок:

 • Простота у використанні – хронічний брак часу заважає вам часто насолоджуватися ароматною кавою? Капсульна машина – це рішення для вас! Для приготування смачної кави вам знадобиться лише одна кнопка або потягніть за важіль і ви зможете насолодитися улюбленим напоєм уже через кілька хвилин – без поспіху,
 • Широкий вибір капсул – нам більше не потрібно обмежуватися покупкою капсул тільки одного виробника – є безліч замінників. Поточна ринкова пропозиція надзвичайно багата, і окремі капсули сумісні з кавоварками багатьох марок. Однак перед покупкою варто переконатися, що товар призначений саме для нашої моделі машини. Ми можемо вибрати зі стандартних капсул, завдяки яким ми можемо приготувати чорну каву, а також капсули капучіно або латте з молоком,
 • Не тільки кава – великою перевагою капсульних кофемашин є ще й те, що ми можемо приготувати не лише каву, а й чай, шоколад чи какао. Коротше кажучи, цей пристрій настільки універсальний, що він добре працюватиме незалежно від випадку і переваг.
 • Легко чистити – капсульна кавоварка – відмінний вибір для всіх, хто хоче заощадити час, у тому числі і при очищенні пристрою. Кавомашини цього типу не вимагають частого миття, але необхідно регулярно очищати резервуар для води від накипу, щоб зберегти смак приготовленої в них кави. Сам процес очищення гранично простий. Достатньо викинути використану капсулу – саме там накопичуються всі домішки,
 • Приваблива ціна – те, що відрізняє капсульні кавоварки, це також виключно приваблива ціна. Ви можете вибрати із моделей, ціна яких не перевищує 200-500 злотих! Ви також можете знайти на ринку більш дорогі пристрої, які дозволяють налаштовувати індивідуальні параметри, надаючи тим самим любителям кави більше можливостей для хвастощів. Однак варто відзначити, що навіть більш дорогі моделі з розвиненим функціоналом можуть виявитися привабливішими з погляду фінансів, якщо порівнювати їх із напівавтоматичними або автоматичними кофемашинами.
 • Додаткове обладнання – завдяки широкому спектру додаткового обладнання, пристрій можна налаштувати таким чином, щоб максимально задовольнити наші індивідуальні потреби. Якщо ви є шанувальником молочних кавових напоїв, хорошим вибором стане покупка молока спінювача – тоді смак приготовленої кави буде просто божевільним! Крім того, ви можете купити контейнери для води, засоби для видалення накипу або підставку для капсул, які допоможуть нам підтримувати порядок на кухні.

Капсули найчастіше виготовляються зі 100% алюміній – у цьому випадку капсула повністю придатна для вторинної переробки на невизначений термін. Переробка цього матеріалу проста та ефективна, оскільки він легко відокремлює від нього залишки кави. Більше того, в кожній країні, де здійснюється роздільне збирання відходів, алюміній є одним з основних сировинних матеріалів при сортуванні, і можна не побоюватися відсутності відповідної інфраструктури для його переробки. Перевагою алюмінію є той факт, що він найкраще захищає вміст капсули, а це означає, що при правильному технологічному процесі кава залишається свіжою до 12 місяців після закриття в капсулі. Nespresso використовує цей тип капсул. Вони діляться даними про те, що 80% їх капсул переробляються.

Цікаво, що капсульна система загалом дуже енергоефективна та використовує менше ресурсів, ніж, наприклад, каву з напівавтоматичної кавомашини.

Поділіться новиною

Новини партнерів