Коли потрібно звернутися до психолога, та де шукати кращого психолога онлайн

Коли потрібно звернутися до психолога, та де шукати кращого психолога онлайн

Якщо у вас виникли психологічні проблеми, ви зазнали сильного стресу, у вас з’явилися ознаки депресії – вам потрібно розібратися в собі і цих проблемах. Зробити це офлайн дуже складно, коли немає змоги швидко дістатися кабінету. Тому краще звернутися до психолога онлайн. Де знайти фахівця для вирішення своїх питань – в Україні.

Не важливо, де ви знаходитеся. На сайті Психологи Онлайн можна домовитися о зустрічі з фахівцем за зручним часом

Щоб вибрати психолога для індивідуальної терапії, достатньо собі сформулювати проблему. Що саме вас турбує? Озвучити це консультанту та вибрати психолога з запропонованих кандидатур. Він відразу буде обговорювати тих, хто відповідає вашим потребам за своїм досвідом та напрямком роботи.

Панічні атаки та підвищена тривога

Ви дуже сильно турбуєтеся, раптово з’являється паніка і нема чим дихати? Це перші ознаки панічних атак.

Ви можете з ними справлятися самостійно, проте ситуації бувають різними. ПА або панічні атаки можуть сильно зіпсувати ваше життя. Вони виникають ні звідки й дуже довго тримають вас у ступорі. Працювати з панічними атаками може будь-який психотерапевт, якого ви оберете на сайті Психолог Онлайн.

Депресії та депресивні розлади

Депресивні розлади – ще одна сфера роботи психотерапевта. У складних випадках, коли депресія є затяжною, триватиме кілька місяців, ви можете звернутися до психіатра.

Досі багато хто боїться такого звернення. Важко прийти до психіатричної клініки. Страх, що тебе поставлять на облік, не видадуть права водіння авто чи інформація просочитися до третіх осіб, не дає змоги отримати консультацію.

У цьому випадку ви можете отримати консультацію психіатра в онлайн центрі. Усі зустрічі анонімні. Фахівці не надають інформацію про вас третім особам!

Втрата сенсів, мотивації, вигоряння

Вигоряння, втрата мотивації, відсутність бажання реалізовуватися. Все це може бути пов’язано з нелюбою роботою або тим, що ви отримали травму, з якою не можете впоратися самостійно.

Подзвонити психотерапевту та отримати консультацію набагато простіше, ніж виконувати одні й ті самі дії, намагаючись якнайшвидше закінчити те, що ви ненавидите. Психотерапевт допоможе відшукати своє місце в житті, зрозуміти, що саме ви хочете насправді.

Чи знаєте ви, що коли людина займається улюбленою справою, вона навіть не втомлюється? Крім того, вона стає щасливою, бо так працює наш мозок.

Самооцінка та особисті кордони

Самооцінка – це наша оцінка самих себе. Якщо людина живе, постійно озираючись на оточуючих, якщо їй важлива чужа думка, і від цього формується своя, значить є низька самооцінка. І найголовніше, вона транслюється оточуючим.

Виправляти свою самооцінку потрібно. Говорити «Ні», коли не хочеш виконувати чиєсь прохання, треба. Навчитися ставити та захищати свої особисті межі, теж потрібно.

Відокремити себе від батьків, від дітей, пережити розставання з партером чи втрату близької людини, допомогти собі перестати відкладати життя на потім – все це допомагає зробити психолог. Хочете допомогти собі? Зверніться до фахівця.

Ціна консультацій від 800 гривень залежно від того, до кого із психотерапевтів ви хотіли б звернутися. Вартість залежить від спеціалізації та досвіду фахівця.

Поділіться новиною

Новини партнерів