Обстріли, пошкодження і руйнування: як живе деокупований Вовчанськ

Обстріли, пошкодження і руйнування: як живе деокупований Вовчанськ

Населення міста і громади скоротилось в кілька разів.

З початку масштабного вторгнення населення Вовчанської територіальної громади скоротилось в 5 разів. Прикордонне місто постійно обстрілюють росіяни.

Про це кореспондентам МГ “Об’єктив” розповів директор місцевої районної лікарні Костянтин Тищенко, пишуть новини Чугуєва.

Після деокупації Харківщини Вовчанськ не зміг повернутись до нормального життя. Місто розташоване в 5 км від російського кордону і постійно перебуває під обстрілами. Ворог обстрілює будинки і лікарню зі всіх видів озброєння, скидає авіабомби.

За словами Костянтина Тищенко, на даний час у Вовчанську проживає 3500-4000 осіб. Навесні частина мешканців повернулась. До вторгнення 17-18 тисяч осіб проживало у Вовчанську, а у громаді – близько 37 тисяч.

Також Тищенко розповів, що напочатку лютого росіяни обстріляли лікарню, що призвело до значних руйнувань і пошкоджень. Він також відзначив, що в місті зруйновано або пошкоджено більшість будинків. Тому лікарі разом з родинами проживають в лікарні. Для цього їм виділили 1 поверх.

Він розповів, що до масштабної війни в лікарні працювали 340 осіб, а зараз 150 медичних працівників залишилось, з яких 22 лікарі.

Поділіться новиною

Новини партнерів