Недорогий новомосковський посуд: в чому його переваги

Недорогий новомосковський посуд: в чому його переваги

Кожна господиня любить, щоб у неї було достатньо кухонного посуду для приготування їжі. Щоб не потрібно було перекладати вже готову страву з каструлі до лоточка, та звільняти її для іншого блюда. Але посуду повинно бути не тільки багато. Додатково він ще й довго слугувати. Саме цією характеристикою виділяється новомосковський посуд. Вироблений за європейськими стандартами, він дуже довговічний.

Купити 

Посуд, що вироблений на Новомосковському заводі, має великий ресурс роботи завдяки деяким чинникам:

  • товстий метал, щоб не деформувався від постійного нагріву;
  • щільний шар покриття, якщо застосована емаль, щоб у води та вогню не було доступу до металевої основи;
  • зручні ручки, щоб господиня надійно могла взятися та втримати навіть мокрими руками.

Тобто все розраховано на те, щоб запобігти руйнуванню посуду. Причому як з боку наповнення, так і механічного впливу.

Звичайно ж, ціна новомосковського посуду – ще один фактор, чому варто його використовувати. За порівняно невелику суму, можна придбати декілька розмірів та видів каструль українського виробника, та забезпечити себе на кухні зручним приладдям. До того ж можна замовити за оптовими цінами, якщо буде відповідною загальна сума купівлі.

Який можна придбати новомосковський посуд 

Для зручності на кухні повинні бути ємності різного виду. В інтернет-магазині ОптСклад можна придбати емальовані каструлі українського виробництва, серед який новомосковський посуд – це дійсно фаворит за міцністю, витривалістю та зручністю. Відрізняється він ще й тим, що пропонується з різноманітним оформленням. До того ж дуже яскравим та сучасним.

В каталозі можна обрати:

  • каструлі от 1,5 л до 40 л;
  • блюда та глибокі миски різною ємністю;
  • відра емальовані з кришкою та бідони від маленьких до великих;
  • глечики та кружки;
  • друшляки та ковшики;
  • лотки та чайники.

Більшість продукції може бути куплена в наборі та поштучно. Звичайно ж, якщо купувати комплектом, то можна трішки зекономити. Але якщо обирати різні елементи окремо, то вийде зібрати такий набір, який буде відповідати індивідуальним потребам.

Завдяки тому, що українські виробники виготовляють величезну лінійку розмірів, можна придбати посуд не тільки для дому, а й для закладу громадського харчування. Тим паче що всі види ємностей відповідають санітарним нормам, як емальований, так і з нержавіючої сталі, який теж є в наявності. 

Замовити потрібні каструлі українських виробників на сайті ОптСклад можна від однієї одиниці. Але якщо хочеться заощадити, то краще обирати більшу кількість та розпитати менеджера про гуртові знижки.

Поділіться новиною

Новини партнерів