Медитація на грошовий потік: основні правила

Медитація на грошовий потік: основні правила

Одні люди постійно примножують фінанси, а інші ніяк не можуть налагодити своє матеріальне становище, як би вони не намагалися для цього. Проте виправити ситуацію можливо. І допомогти в цьому може медитація на гроші та фінансовий потік.

У чому полягає суть медитації?

Іноді складається так, що людина ніяк не може вийти на стабільний фінансовий рівень, наскільки великих зусиль вона для цього не прикладала б. Фахівці вважають, що змінити такий стан справ можна шляхом корекції відповідних ментальних установок та формування необхідних налаштувань. І саме в цьому здатна допомогти вищезгадана медитація.

Особливості медитації

Ми часто повторюємо собі та іншим, що щастя не в грошах. Проте складно бути спокійним і впевненим у завтрашньому дні, не маючи навіть базової фінансової стабільності. Більшість людей на планеті наполегливо працюють у надії хоч трохи зміцнити свій добробут. І при цьому спостерігають за тим, як гроші легко пливуть до тих, хто працює набагато менше.

Чому так відбувається і як залучити гроші? Як би дивно це не прозвучало, але ви маєте побудувати з грошима добрі стосунки. Почніть їх шанувати та цінувати. Навчіться не лише споживати, а ще й обдаровувати. Насолоджуйтесь тими благами, які дарують вам гроші, і в жодному разі не випробувайте провину за них. Мрійте, будуйте плани, розвивайтеся та медитуйте. Все з перерахованого вище має значення.

Чим же грошова медитація відрізняється від інших, подібних до неї практик? Ось основні її моменти:

 • У основі лежить методика медитування, взята з йоги. Це нетрадиційний спосіб підвищення рівня життя. Але щоб він справді працював, у нього треба по-справжньому вірити.
 • Концентруватися на питанні, що хвилює вас, потрібно глибоко і старанно.
 • Велике значення має візуалізація. Потрібно постійно уявляти себе багатим та успішним, у всіх деталях промальовуючи своє благополучне життя.
 • Будьте готові приділити медитації час, сили та енергію.

За допомогою медитації можна змінити власне мислення. Ви більше не думатимете як бідна людина. Спершу до стану фінансового благополуччя увійде ваш мозок, а за ним уже й ви самі.

У яких випадках потрібна медитація на гроші?

Гроші вже давно стали важливою складовою нашого життя. Більше того, вони стоять на одному рівні з такими поняттями як сім’я, здоров’я, кохання, саморозвиток. Які зміни ви зможете здійснити після медитації на гроші?

 • Ви нарешті переступите поріг бідності і станете фінансово незалежними.
 • Ваше життя почне нагадувати те, про яке ви раніше тільки мріяли.
 • Перед вами відкриються нові засоби отримання доходу.
 • Ви відчуєте внутрішній спокій та умиротворення.
 • У вас з’явиться можливість нарешті розкрити свої таланти та реалізувати себе у нових сферах.
 • Ви зміните рід своєї діяльності. Тепер робота приноситиме не лише гроші, а й радість.

Чи не впевнені, що медитація на гроші потрібна конкретно вам? Якщо ви ставитеся до людей з однієї з наведених нижче категорій, то безперечно вона вам потрібна:

 • Ви погано розподіляєте гроші і невміло розпоряджаєтесь ними.
 • У вас все ще живуть установки, що багаті люди отримали свій достаток винятково нечесним шляхом, а від грошей лише лиха.
 • З якоїсь причини великі гроші викликають у вас тривогу та страх.

Якщо у вас немає проблем зі здоров’ям і ви готові до змін у вашому житті, то в такому випадку можна приступати безпосередньо до практики.

Як правильно медитувати на грошовий потік?

Оборот грошової енергії у світі підпорядковується певним законам. І один із цих законів полягає в тому, що людина здобуде стільки грошей, скільки вона готова у своє життя впустити. Чим вищі ваші амбіції, тим ширше ваш фінансовий потік. Ну а завдання медитації – ваші амбіції збільшити.

Що робити при медитації?

Медитуйте двічі на день – вранці та ввечері. При цьому бажано усамітнився, щоб вас ніхто не відволікав і не заважав вам. Якщо налаштуватись на потрібний лад непросто, то приглушіть світло, запаліть ароматичні палички, увімкніть спокійну музику.

Перш ніж приступати до медитації, виконайте такі умови:

 • Запишіть усі ваші побажання, включаючи бажаний вам рівень доходу.
 • Сформулюйте собі, чому вам потрібна саме така сума і що раніше вам заважало у досягненні бажаного.
 • Попрацюйте письмово над попередженнями.

Після цього можна переходити безпосередньо до медитації. Складається вона з наступних етапів:

 1. Займіть будь-яку зручну вам позу і постарайтеся розслабитися.
 2. Ні про що не думайте, дозвольте образам вільно пересуватися у вашій голові.
 3. Уявіть, що над вами дощове небо. З хмар починають падати великі краплі дощу. У своєму падінні вони перетворюються на грошові купюри. Вони завалюють вас, проникають під одяг, наповнюють ваші долоні. Уявіть, як вони шарудять під вашими пальцями і який запах мають.
 4. Безупинно повторюйте самі собі: “Я багатий. Я щасливий. Я спокійний. Грошей стає дедалі більше. Я щасливий. Я спокійний”.
 5. Уявіть, що раптом звідкись здійнявся вітер. Він почав кружляти у повітрі гроші, що впали з неба. А разом із ними і вас. Цей процес приносить вам радість та задоволення.
 6. Вітер затихає. Хмари розходяться. Ви плавно опускаєтесь на землю. Ваші гроші досі навколо вас.
 7. Розплющте очі. Скажіть “дякую” світові та самому собі.

Така медитація дарує відчуття спокою та впевненості у своїх силах. А ще вона помітно покращує фінансову ситуацію медитатора.

Що не можна робити за медитації?

Звісно, ​​деякі речі під час медитації робити вкрай небажано. І ось основні з них:

 • Не можна відволікатися на телефонні дзвінки, інших людей і навіть власні думки.
 • Не зменштеся, енергія повинна вільно перетікати по вашому тілу.
 • Намагайтеся не збуватися з ритму дихання. Щоб дихати рівномірно, вдихайте та видихайте на рахунок “чотири”.
 • У жодному разі не дорікайте собі. Якщо щось у вас не виходить, все одно дякуйте собі за виконану роботу.
 • Уникайте тривалих та стомлюючих медитацій. Для досягнення ефекту спочатку вам буде достатньо 3-5 хвилин.
 • А ще – не бійтеся експериментів. Вносите до своєї медитації корективи, додайте до неї мантри. Все це зайвим не буде.

Правильно організована медитація не лише допоможе вам у покращенні свого матеріального стану. З її допомогою ви також розслабитеся, очистите свої думки від непотрібного, розберетеся зі своїми почуттями. Головне — перетворите її на щоденну звичку, і позитивні результати не забаряться.

Поділіться новиною

Новини партнерів