Logitech анонсувала TWS-навушники для геймерів, які «плавляться» у вухах

Logitech анонсувала TWS-навушники для геймерів, які «плавляться» у вухах

Компанія Logitech, один із найбільших виробників ігрової периферії для РС, анонсувала нові TWS-навушники G Fits. Вони насамперед будуть цікаві геймерам та мають декілька цікавих технологій, здатних подарувати найкращу зручність використання серед усіх пристроїв на ринку. Тож разом з магазином навушників https://soundmag.ua/ розберемо, що особливого запропонує G Fits користувачам.

Головні плюси новинки

У G Fits немає активного шумозаглушення. Натомість у ролі кілерфічі вони пропонують технологію Lightform. Вона «плавить» силіконові амбушури навушників, завдяки чому ті заповнюють весь простір всередині вуха та повторюють його анатомічні особливості. Після цього, під дією світлодіодів, гель всередині амбушур застигає. Цей процес займає всього хвилину та вмикається в застосунку Logitech G. Він дає змогу надійно закріпити гарнітуру у вухах і створити гарне пасивне шумозаглушення.

G Fits — це навушники для геймерів, тож вони мусять мати мінімальну затримку. Окрім роботи через Bluetooth, вони підтримують фірмову технологію компанії Lightspeed. Раніше вона була тільки в комп’ютерних мишах, клавіатурах та повнорозмірній гарнітурі від Logitech. Однак скоро вона з’явиться й у нових TWS-навушниках G Fits. Lightspeed суттєво знижує затримку звуку та покращує якість з’єднання. Вона активується під’єднанням навушників через USB-A та адаптер USB-A — USB-C до РС, консолі чи Android. Водночас технологія також збільшує енергоспоживання G Fits.

Автономність, звучання та ціна G Fits

За словами компанії, у звичайному режимі навушники подарують до 10 годин автономної роботи, що є досить хорошим результатом, а кейс подовжить її ще на 12 годин. Якщо ж увімкнути Lightspeed, то їхня автономність зменшиться до 7 годин від одного заряду та 8 годин із кейсом.

Всередині G Fits містяться 10-мм драйвери та по 2 мікрофони в кожному навушнику. Компанія обіцяє тепле, насичене та точне звучання з глибокими низькими частотами в межах частотного діапазону 20 Гц — 20 кГц. У фірмовому застосунку також є еквалайзер, який дає змогу обрати пресети для гри, спілкування та музики або власноруч налаштувати його. Також вони матимуть захист від вологи за стандартом IPX3, тому їх можна використовувати в дощ

Старт продажів G-Fits почнеться вже в жовтні. Вони доступні у 2 кольорах: чорному та білому. Ціна даної новинки в магазинах починатиметься від 229$.

Поділіться новиною

Новини партнерів