До чого снитися секс: тлумачення з різних сонників

До чого снитися секс: тлумачення з різних сонників

Сни сексуального характеру снилися всім нам без винятку. Незалежно від віку, статі та сімейного стану сновидця. Що ж кажуть про це популярні сонники? Давайте розумітися.

Сонник Ванги

Пророчиця вважала такі сни свідченням того, що вам не вистачає сексуальних переживань у звичайному житті. Оскільки йдеться про основний інстинкт людини, настільки ж давній, як і саме життя, то вона постійно заявлятиме про себе нав’язливими думками, бажаннями, снами, що повторюються.

Якщо ж уві сні ваші переживання мають негативний характер, вам боляче і неприємно, то це може бути свідченням того, що в реальному світі ви змушені миритися з обставинами і відігравати пасивну роль там, де ви хотіли б і могли бути лідером.

Секс без емоційної залучення говорить про досконалі вами дурні помилки. Опинитися в ліжку з незнайомцем свідчить про комплекси, які ви прагнете приховати від оточуючих. А от спостерігати за тим, як коханням займаються інші — до наближення вашої популярності.

Сонник Міллера

Психолог вважав цей сон дуже сприятливим. Якщо він сниться молодій дівчині, то це незабаром. Якщо сновидець уві сні отримує задоволення, це означає, що його життя йому подобається і він задоволений усіма її аспектами. Хлопець, якого відвідують сни сексуального характеру, може чекати швидкого просування службовими сходами. Акт кохання з незнайомою людиною — до успіху та сприятливих змін. Секс із начальником свідчить про вашу готовність зростати професійно.

А ось сон, у якому ви займаєтеся сексом зі знаменитістю, найчастіше свідчить про те, що ви переживаєте у житті певний стрес.

Сонник Фрейда

На відміну від Густава Міллера, цей психолог трактував сни сексуального характеру швидше в негативному ключі. Якщо вам наснилося, що ви займаєтеся сексом зі своїм законним чоловіком, то в майбутньому на вас чекають зрада, розлука або інші подібні негативні події. Але їх можна уникнути, якщо вчасно розпочати роботу над відносинами. Постарайтеся дарувати своєму обранцю чи обраниці більше любові, турботи та тепла, і ваш шлюб буде врятований.

Займатися сексом у незнайомому місці означає, що вам не вистачає нових відчуттів. Найпростішим рішенням у цій ситуації буде взяти відпустку на роботі та змінити обстановку.

Сонник Лоффа

Якщо вам снитися секс з людиною, яку ви знаєте в реальному житті, то це говорить про вашу сильну і часто неконтрольовану потяг до нього. Якщо ви не перебуваєте з ним у близьких відносинах, саме час проаналізувати свої почуття щодо нього і зрозуміти їх характер.

Секс із коханим снитися до майбутніх приємних подій — важливої ​​зустрічі, підвищення по службі, романтичного побачення. Спокійний і навіть нудний секс теж сниться не так. Найімовірніше, він віщує швидке виконання вашої давньої мрії.

Сонник Нострадамуса

З погляду великого віщуна, сексуальні сни говорять про внутрішнє спустошення сновидця. Швидше за все, вам потрібні відпочинок та перезавантаження. Якщо вам снитися, що ви опинилися в ліжку з неприємною вам людиною, слід готуватися до проблем. Можливо, навіть, що проблемам фінансового характеру. А ось займатися сексом зі знаменитістю – добрий знак. Готуйтеся до нових придбань та можливих нагород.

Сонник Цвєткова

Відповідно до цього сонника, багато залежить від особливостей і деталей вашого сну.

  • Захоплюючий та емоційний секс – до швидкого успіху у бізнесі.
  • Спонтанний статевий акт свідчить про щиру розмову з другом.
  • Знемагати від бажання при інших людях означає, що в реальному житті у вас немає комплексів, що сковують.
  • Секс у цікавих та нестандартних місцях свідчить про те, що вам не вистачає романтичних переживань.
  • Займатися сексом у воді говорить про внутрішнє бажання відокремитися від соціуму і більше не бути схильним до впливу громадської думки.
  • Нетрадиційні види сексу попереджають про можливий обман із боку близьких людей.
  • Спостерігати за сексом з боку говорить про тимчасову неможливість втілити у життя свої ідеї.

Езотеричний сонник

Езотерики вважають, що сни сексуального характеру говорять про бажання зблизитися з кимось, причому у романтичному плані. Іноді йдеться про поглиблення дружніх зв’язків, поліпшення відносин усередині колективу або навіть про примирення з ворогом.

Ісламський сонник

Якщо трактувати сон за цим сонником, то вам слід готуватися до службових успіхів та до виконання суспільно важливих завдань. Займатися сексом, не відчуваючи при цьому особливого бажання, говорить про можливі життєві негаразди. Зв’язок із незнайомою людиною віщує фінансові втрати. Жіночий одностатевий секс говорить про швидке розлучення. Секс із померлою людиною попереджає про проблеми зі здоров’ям.

Інші варіанти трактувань

Якщо вам наснилося, що вас зґвалтували, то в реальному житті ви зможете досягти поставленої мети. Опинитися в ліжку з кимось із родичів — на підтримку сім’ї. Секс із твариною – до багатства.

Груповий секс попереджає не поширюватися перед оточуючими про свої плани. Займатися коханням у незвичайних позах часто сниться до того, що вам удасться знайти незвичайне рішення поставленого завдання. Секс по телефону розповідає про нереалізований внутрішній потяг, який ви приховуєте від інших.

Якщо уві сні ви займалися сексом з другом, це говорить про бажання зміцнити вашу дружбу. Секс із чудовиськом звертає увагу на наявність у вас певних внутрішніх обмежень. Ви не дозволяєте собі задовольняти свої фізичні та емоційні потреби, а тому вас починають мучити подібні кошмари.

Секс у машині – до несподіваних новин. Анальний секс говорить про те, що хтось плете інтриги за спиною. Бачити себе з іншою людиною з боку – до перешкод на шляху до досягнення довгоочікуваних цілей.

Сексуальні сни мають безліч різних трактувань. І позитивних, і викликають на сполох. А тому дуже важливо звертати увагу не лише на деталі зі свого сну, а й на власні відчуття.

Поділіться новиною

Новини партнерів