Які тканини найкращі для кухонного дивану: Топ 3 відомі оббивні тканини

Які тканини найкращі для кухонного дивану: Топ 3 відомі оббивні тканини

У наш час, тканини для меблів, мають широкий попит, тому що диван може стояти не тільки у вітальні, а й в інших частинах будинку або квартири. Для кожного окремого випадку, матеріал повинен бути доречним та підходити до інтер’єру, особливо, це стосується меблів на кухні. Головні вимоги для оббивних тканин для кухонних меблів, це стійкість до пошкоджень та легка чистка. Розглянемо популярні види матеріалу, та дізнаємось їх особливості.

Популярні оббивні тканини для кухонних меблів

  1. Натуральна шкіра має багато переваг, елегантна, приємна на дотик. Завдяки тому, що на поверхні не накопичується шерсть домашніх улюбленців та пил, шкіряну оббивку можна назвати гіпоалергенною. Міцна та щільна, тому буде слугувати  багато років. Не вбирає у себе запахи, дуже актуально для кухні, тому що неприємно, сидячи на дивані, відчувати сильні аромати їжі, яка готувалась. Можна нанести на поверхню спеціальний засіб з ароматом, тоді приміщення буде приємно пахнути завжди. Тканину легко мити, просто протріть вологою ганчіркою, а потім сухою. Проте є недоліки, має невеликий вибір кольорів, без візерунків, строкатості та яскравості. Важливо вибрати якісний матеріал, якщо ні, то шкіра швидко потріскається та витреться.
  2. Екошкіра – це альтернатива попередньому матеріалу, але набагато доступніша за ціною. Універсальна, підійде до будь-якого інтер’єру та стилю. Не боїться холоду, тому диван можна ставити у приміщення, яке взимку не опалюється. Завдяки спеціальній технології виготовлення, на своїй поверхні має пори, через які, тахта буде «дихати». Це важливо у спекотну пору року, якщо сісти на диван, людині буде комфортно, тіло не спітніє. Має гіпоалергенні властивості, підходить для родини, у якій є маленькі діти. Стійка та довговічна, не боїться механічних пошкоджень. Не любить пряме сонячне проміння, під його дією може вигорати та втрачати свій колір.
  3. Один із найсучасніших видів матеріалів для меблів це флок. Його важко назвати тканиною, тому що складається з приклеєних на основу дрібних ворсинок. М’який, дуже приємний на дотик, дуже сподобається навіть дітям. Завдяки спеціальній техніці виготовлення, він може мати різноманітні текстури, візерунки, кольорову гаму та відтінки. Прекрасно замінить навіть дорогу тканину, таку як оксамит або замша. Флок майже неможливо пошкодити, не боїться порізів, не протирається. Ідеально підходить для тих, у кого є тварини, немає ниткових переплетень, тому зробити затяжки просто неможливо. Завдяки тому, що тканина добре пропускає повітря, у дивані не з’явиться пліснява, грибок або шкідливі бактерії. Добре підходить для кухні, тому що є водостійким, якщо ви випадково розлили рідину, достатньо змахнути її ганчіркою.

0qCxPqj99N8FkaAoRFxOqaJo-h9nR2XYOwXpmHNfz7iiJmnhwGmiraOG075jzeul8ccoDSwWypUNLN4mYIaSnh9UEyHIIcsVRynbwkHtBmuRtySSmCP-Q8B7K2kV8cdM4dc3o8cpsKVc1TWbZh4c-xrJuMSJWsISLXEQ50qsKsEXYCPNO6SfW8ybEA

Як правильно вибрати тканину для меблів

Для того, щоб диван радував вас своєю якістю багато років, любий оббивний матеріал повинен бути відмінної якості, для цього треба слідувати основним правилам:

  • Дуже важлива екологічність, деякі недобросовісні виробники, можуть додавати у тканину шкідливі речовини, які загрожують здоров’ю членів родини. Особливо це стосується дешевих тканин.
  • Перед тим як придбати меблі, запитайте у консультанта, як правильно доглядати за оббивкою. Оскільки існують види, які прати категорично не можна, а це впливає на зовнішній вигляд. Якщо чистка все ж таки можлива, дізнайтеся яка саме, волога, суха, с хімією або без.

Поділіться новиною

Новини партнерів