Як вибрати екосольвентну вінілову друкарську машину

Як вибрати екосольвентну вінілову друкарську машину

Ви вирішили придбати екосольвентну вінілову друкарську машину. Перше, про що ви, мабуть, думаєте, який із них взяти. Справа в тому, що сьогодні на ринку представлено багато варіантів. Можливо, важко зрозуміти, який з них ви повинні отримати, особливо якщо у вас немає великого досвіду, коли справа доходить до покупки такого обладнання. Однак, як тільки ви дізнаєтеся, що вам потрібно шукати в машині, вам буде легше ухвалити правильне рішення.

Шукайте екосольвентну машину, яка має всі необхідні функції. Такі функції, як автоматичне зчитування та прямий друк, дозволяють друкувати автоматично після вибору кольорів. Це скорочує час, потрібний для друку етикеток. Використовуючи функцію прямого друку, ви зможете індивідуально налаштувати розмір, тип шрифту та колір кожної етикетки. Виконавши цей крок, можна просто натиснути кнопку друку.

Крім простого друку, також важливий картридж з чорнилом. Шукайте екосольвентний принтер, в якому використовуються сумісні картриджі, виготовлені з перероблених матеріалів. У кращих принтерах використовуються товсті картриджі з чорнилом, які не містять шкідливих хімічних речовин або токсинів. Це допоможе захистити довкілля.

Якщо ви не впевнені, чи хочете купити екосольвентні чорнила для вінілової друкарської машини, ви можете використовувати звичайні картриджі для друку. Однак ви повинні використовувати їх тільки в тих випадках, коли вам потрібний нестандартний кольоровий друк. Вони зазвичай продаються за зниженими цінами, коли вони потрібні оптом. Якщо ви купуєте звичайні картриджі або картриджі зі знижкою, ви можете зрештою заплатити набагато більше, ніж за продукт відомої марки. Насправді, економія може бути настільки велика, що ви можете подумати про покупку принтера з повністю окремим чорнилом та тонером.

Багато власників машин для екосольвентного друку на вінілі помітили, що якщо картридж подряпається або зноситься, це часто призводить до незворотного пошкодження виробу. Ось чому ви повинні інвестувати у покриття. Також важливо захистити принтер від перегріву.

Останнім кроком є ​​використання правильної техніки очищення. Більшість комерційних принтерів легко чистити; все, що вам потрібно, це мило та вода. Ви ніколи не повинні використовувати агресивні хімікати або пістолет-розпилювач під час очищення вінілових виробів. Якщо ви використовуєте засіб для чищення, обов’язково використовуйте тільки те, що рекомендовано для вашого типу машини. Наслідуючи цей простий крок, ви можете бути впевнені, що ваші роздруківки завжди будуть чіткими, красивими і без пошкоджень.

Дізнавшись про кожну з доступних друкарських машин, ви зможете ухвалити обґрунтоване рішення про те, яку з них придбати. Купивши принтер, ви можете попрактикуватись у його використанні. Хоча між кожним брендом можуть бути деякі відмінності, всі вони виконуватимуть ті самі основні функції. З вибору тонера, паперу та картриджів ви легко знайдете тип пристрою, який добре підходить для ваших потреб.

Поділіться новиною

Новини партнерів