Як розрахувати сумісність за датою народження між жінкою та чоловіком

Як розрахувати сумісність за датою народження між жінкою та чоловіком

Нумерологія стає все більш популярною і все сильніше інтегрується в наше повсякденне життя. Завдяки цій простій і логічній роботі з числами ми легко можемо дізнатися про людину все — її гідності та недоліки, її таланти, її долю та особливості характеру.

Будь-які числа будь-яких розрядів зводяться до простих і однозначних від одного до дев’яти. Саме ці прості числа і розповідають нам все необхідне про життя та долю цікавої нам людини. Адже кожна з них містить у собі певні та унікальні властивості, поняття та символи.

Завдяки нумерологічним формулам можна розрахувати сумісність пари, ґрунтуючись виключно на датах їх народження. Лише кілька розрахунків, і ви зможете зрозуміти — чи чекає на вас щасливе майбутнє з вашим обранцем чи ні. А ще ви дізнаєтеся, про те, що саме слід у ваших відносинах змінити, щоб вони стали міцнішими.

Як правильно розрахувати сумісність між чоловіком та жінкою

Усі пари різні. І для кожної з них існує те число, яке визначає та відображає всю суть їхніх стосунків. В основу його обчислення лягають дати народження обох партнерів.

Обчислюємо число пари

Для проведення необхідних розрахунків слід знати точну дату народження обох закоханих. Додайте всі числа, які входять в ці дати, одне за одним, доки не отримаєте просте однозначне число. Це має бути число, яке знаходиться в проміжку між 1 і 9.

Жінка

Наприклад, жінка народилася 25.01.1999 року. Як отримати її число?

  • Підсумовуємо всі ці цифри: 2+5+0+1+1+9+9+9=36.
  • Наступним кроком додаємо одна до іншої обидві цифри того двозначного числа, яке вийшло: 3+6= 9.

Чоловік

Так само сумуємо числа, які становлять дату народження чоловіка. Наприклад, народився 03.02.1998.

  • Додаємо всі цифри по порядку: 3+2+1+9+9+8=32.
  • І потім шляхом підсумовування робимо із двозначного числа однозначне: 3+2=5.

Число пари

Додаємо число жінки до чоловіка: 9+5=14. Якщо ми отримуємо двозначне число, то продовжуємо складати цифри, доки отримаємо у результаті число однозначне. Тобто 1+4=5.

От і все. Число нашої гіпотетичної пари – 5. Тепер тільки залишається дізнатися, що ж це число означає і яке майбутнє чекає на наших закоханих попереду.

Значення цифр

Склавши дати народження коханих, ви отримуєте однозначне число, яке визначає долю пари. Тепер залишилося знайти це число у списку і дізнатися про те, чи сумісні партнери і чи мають шанс на щасливе спільне життя.

Одиниця

Якщо у вас в результаті підрахунків вийшла одиниця, то союз буде міцним і довгим. Такі відносини, як правило, будуються на довірі та повазі. А партнери розуміють одне одного із півслова. Вони рідко сваряться, можуть похвалитися загальними інтересами та захопленнями, а також спільно йдуть до досягнення поставленої мети.

Щоб стосунки й надалі залишалися надійними, важливо не виносити можливі проблеми на загальний огляд, а вирішувати їх виключно один з одним.

Двійка

У цій парі люди віддають перевагу чуттєвості та романтиці. Вони ніжно любитимуть і балуватимуть один одного. Проте запальний характер одного з партнерів може створити проблеми у відносинах. У такому разі важливо навчитися контролювати свої емоції та прислухатися до думки партнера.

Трійка

Напрочуд гармонійні відносини. Союз між цими двома людьми буде довгим та міцним. Адже вони вміють слухати один одного і при виникненні складнощів легко знаходять компроміс. Партнери в цій парі не лише насолоджуються своїми відносинами, але й періодично аналізують їх, щоб розвивати та покращувати.

Четвірка

Це союз між двома вірними однолюбами. Кожен із них повністю відданий другому. Їм добре один з одним, їхнє спілкування дарує їм радість. Зазвичай такі партнери повільно розвивають свої стосунки, але врешті-решт роблять їх максимально міцними та щирими. Один одного вони оточують турботою та теплотою.

П’ятірка

Це щасливе число у нумерології. Тому парам, які сформувалися під цією цифрою, справді пощастило. Партнери у такому союзі бережуть своїх коханих і докладають максимум зусиль, щоб забезпечити їхній комфорт.

Але слід пам’ятати, що нерідко один із партнерів у такому союзі може відрізнятися імпульсивністю, що породжуватиме періодичні сварки та конфлікти. Проте спільні захоплення та плани допоможуть закоханим подолати будь-які складнощі.

Шістка

Пари під цим числом формуються не часто. Адже такі партнери часто бувають ревниві. Але якщо їм вдається подолати свої ревнощі, то в результаті союз виходить іншим і щасливим. Фахівці-нумерологи радять таким парам максимально розвивати почуття довіри.

Сімка

Ці закохані часто бувають холодними та відстороненими. Вони звикли відповідати виключно за себе і мало замислюються про думку та потреби інших людей. Але в той же час між ними панують довіра та відкритість. Вони поважають особистий простір одне одного і розуміють свого коханого з півслова.

Вісімка

У цих відносинах вирує пристрасть. Партнерів дуже тягне один до одного. Одного разу вони сваряться і кидаються предметами, але вже наступної хвилини зізнаються один одному в безмежному коханні. Які б сильні емоції не вирували між цими двома людьми, вони навіть не допускають думки про розставання. Тому що їм насправді все дуже подобається.

Дев’ятка

Це число фантазій та мрій. Саме тому партнери часто ідеалізують одне одного. На жаль, такий підхід може призвести до можливих розчарувань у розвитку відносин. Щоб цього не сталося, коханим слід навчитися приймати один одного такими, якими вони є. З усіма їхніми перевагами та недоліками.

Тепер ви знаєте, як розрахувати сумісність між чоловіком та жінкою за датами їх народження. А дізнавшись про особливості своїх відносин, завжди можна докласти необхідних зусиль, щоб зробити їх ще кращими.

Поділіться новиною

Новини партнерів