Як придбати квиток на автобус в Чугуєві за допомогою онлайн сервісу bus.proizd.ua

Як придбати квиток на автобус в Чугуєві за допомогою онлайн сервісу bus.proizd.ua

Вже давно скінчилися ті часи, коли потрібно було їхати на вокзал, щоб купити квиток на автобус чи інший вид транспорту. Завдяки онлайн сервісам, можна придбати проїзний документ сидячі на дивані з горнятком кави в Чугуєві. Але постає питання, яким саме сервісом скористуватися, адже їх дуже багато.

З боку зручності, підійде сайт proizd.ua. Він зроблений таким чином, щоб інтуїтивно знаходити все необхідне: напрямок, дату, кількість місць тощо. Головне й те, що сервіс не просить ніяких грошей за свої послуги. Людина може купувати квитки на автобус саме по тій ціні, що була б і на вокзалі.

Комфортність покупки на PROIZD™ існує ще й тому, що:

  • інформація весь час оновлюється, тому актуальна;
  • за роботою слідкує команда фахівців, які не допускають збоїв;
  • є усі сервісні програми, щоб швидко сплатити та отримати електронний квиток.

До того ж сайт адаптивний. Тобто його можливостями можна скористатися за допомогою телефону чи планшета. Всі послуги будуть активні, та їх легко буде застосувати.

Як купити квиток на автобус: покроковий алгоритм

Перед тим, як купити квиток, потрібно визначитися з напрямком та датою. Це найперший запит на сторінці купівлі. Далі кожне нове віконце буде відчинятися автоматично, та пропонувати зробити наступний крок.

Після зазначення напрямку та дати, потрібно обрати:

  • час вирушання автобусу;
  • кількість місць;
  • місце прибуття.

Останній пункт потрібно розглянути уважно. Тому що є можливість приїхати відразу до того автовокзалу, від якого буде ближче до дому, чи готелю.

Після відзначення усіх потрібних пунктів, можна сплачувати квіток. Квитанція та квиток прийдуть на зазначену електронну пошту. Друкувати нічого не потрібно. Пасажир приймається з онлайн квитком.

Популярні автобусні напрямки

Замовити квиток можна не тільки з Чугуєва до якогось міста чи містечка. Не важливо де знаходитися – можна придбати проїзний документ з будь-якого міста, до якого ще потрібно буде доїхати.

Це можливе, тому що продаж квитків відкривається заздалегідь. І після того, як купити квиток, ще буде час доїхати до місця базування автобусу.

Таблиця

Місто та місце відправки автобуса Час Місто та місце прибуття автобуса Час
Чугуїв, вулиця Харківська, 133 11:00 Харків, проспект Героїв Харкова, 299А 11:50
Чугуїв, вулиця Харківська, 133 12:46 Харків, проспект Ю. Гагаріна, 22 13:20
Харків, вулиця Суздальські Ряди, 12 07:00 Богодухів, вулиця Леонова, 1 08:10
Харків, проспект Ю. Гагаріна, 22 07:10 Куп’янськ, вулиця Кузнечна, 1 09:48

Треба розуміти, що військове положення впливає на рух транспорту. Тому потрібно уважно вибирати день відправлення автобуса. Кожного дня ходять є сполучення тільки між великими містами.

Поділіться новиною

Новини партнерів