Як чоловіку завжди отримувати хорошу стрижку – поради від «ЦирюльникЪ Barbershop»

Як чоловіку завжди отримувати хорошу стрижку – поради від «ЦирюльникЪ Barbershop»

Йдучи в барбершоп хочеться отримати хорошу стрижку, розраховуючи на професіоналізм майстрів. Це повинна бути класна атмосфера відпочинку і спокою, чоловічі розмови і напої щоб освіжитись. Трапляються і неприємні ситуації, тому майстри «ЦирюльникЪ Barbershop» разкажуть про те, як підготуватися до походу в чоловічу перукарню й отримати потрібну зачіску.

похід до барбершопу

Вибрати свого перукаря

Насамперед необхідно вибрати досвідченого майстра, який може зробити зачіску на потрібному рівні. Вимоги в барбершопах часто високі, тому можна розраховувати на професіоналізм. Можна потрапити на стажера, але це не означає, що він обов’язково щось зіпсує. Однак для гарантовано крутого результату варто знайти досвідченого барбера.

Головна його здатність полягає в можливості візуально підібрати зачіску під ваші риси обличчя, дати корисну пораду і застосувати хитрощі для поліпшення зовнішнього вигляду. Не факт, що стажист зможе приховати лисину. Найпростіше зробити свій вибір подивившись на відгуки або отримавши пораду від друга, який вже ходив до когось.

Вибрати стрижку

У хорошому барбершопі можна просто сказати «зробіть так, щоб було красиво». Але краще додати конкретики та розповісти про свої уподобання. Серед популярних стрижок можна виділити:

  • напівбокси й бокси;
  • андеркат або кроп;
  • цезар, фейд та інші.

Подивіться в інтернеті варіанти та приклади заздалегідь, а потім порівняйте моделі з вашими рисами обличчя.

Прийти в барбершоп вчасно

Дуже важливо прийти вчасно, тому що на кожного клієнта у майстра є певний час. Запізнення на 10 хвилин стане причиною, через яку навіть професіонал починає поспішати та допускати помилки. В окремих барбершопах можуть навіть відмовити в послузі через ваше запізнення і перенести зустріч на інший день.

Заздалегідь обміркувати всі деталі

Найкраще сказати майстру максимум інформації, яка може допомогти під час стрижки голови або бороди. Це важливо, тому що в іншому випадку відкривається простір для фантазії та барбер може не врахувати всього. Покажіть фотографію потрібної зачіски, розкажіть як ви бачите результат і на що звернути увагу найважливіше.

Не крутитись на стільці

Найпростіша порада, яка потрібна як дітям, так і дорослим, полягає в смиренному очікуванні результату. Під час стрижки важливо зберігати спокій і не крутитись на стільці, нехай це і буває важко. Майстер повинен зосередитися на результаті і не відволікатися, а будь-який несподіваний рух може призвести до зіпсованої стрижки. Обов’язково розкажіть барберу, якщо ви відчуваєте біль або вам гаряче від якогось засобу. Не потрібно терпіти, але і простим крутінням ви будете тільки заважати.

Запитання допомагають вам ліпше зрозуміти

Не соромтеся поставити будь-які питання по ходу стрижці своєму барберу, який повинен вдумливо відповісти на них. Комунікація між клієнтом і майстром дуже важлива, тому що тільки в такій ситуації можна досягти відмінного результату. Кажете якщо ви задоволені тим, що бачите зараз, і якщо незадоволені теж скажіть про це. Ви допоможете цим майстру домогтися потрібної стрижки.

Майстри зможуть зробити краще

Не варто припиняти ходити в барбершоп через одну невдалу стрижку. Краще скажіть майстру, що результат вас не задовольняє і вам запропонують переробити її найближчим часом або після того, як волосся відросте. Велика кількість різних факторів можуть стати причиною невдачі, але через це ставити хрест на барбері не потрібно.

Пропонуємо вже зараз записатися на свою першу стрижку в нашому барбершопі «ЦирюльникЪ Barbershop» та отримати приємний бонус у вигляді ввічливості, високої якості та максимального професіоналізму!

Поділіться новиною

Новини партнерів