У кого замовити вантажне перевезення товару з Європи в Україну

У кого замовити вантажне перевезення товару з Європи в Україну

Щоб обрати логістичну компанію, інколи просто достатньо звернутися до першої ліпшої. Але коли потрібно зробити вантажне перевезення з Європи в Україну чи навпаки, то краще обирати лідера в цій галузі. Їх в країні не дуже багато. Одним з найкращій можна рахувати компанію Неоліт Логістикс. На її сайті https://neolit.ua/ua/trucking/to-europe може замовити перевезення клієнт з будь-якими потребами. Це стосується як збереження вантажу, розмитнення та інших послуг.

Neolit – це група компаній, і кожна внесла свій вклад в загальну справу. Саме тому можливості цього перевізника необмежені.

  1. Автопарк. В розпорядженні замовника машини з грузопідйомністю всіх існуючих варіантів. До того ж є універсальні, що підходять до більшості видів вантажів, та спеціалізовані. До останніх відносяться рефрижератори, зерновози, трали, цистерни тощо.
  2. Експедитори. В штаті є співпрацівники зі звичайними правами водія вантажівок, а також є з ліцензіями, що до перевезення небезпечних, легкозаймистих речовин.
  3. Налагоджені шляхи. Неоліт Логістикс працює у напрямках більше ніж 50 країн.

Група компаній Neolit цікава ще тим, що перевозить продукцію замовників не тільки наземним транспортом. Є можливість це робити по воді та за допомогою залізничного сполучення. 

Додаткові послуги для міжнародних перевезень

Якщо компанія велика і має величезний досвід, як Neolit, то й замовити перевезення в неї безпечно. І це стосується того, що немає ризиків бути обманутим на гроші, так і стосовно збереження вантажу від псування в дорозі.

Компанія Неоліт Логістикс пропонує широкий спектр послуг, щоб власник був у спокої за товар:

  • обов’язкове страхування;
  • слідкування з транспортуванням у режимі реального часу за допомогою GPS;
  • супровід досвідченими експедиторами;
  • вибір оптимального маршруту досвідченим логістом;
  • збір необхідних документів для перевезення за кордон та по шляхах Європи;
  • допомога агента, що знаходиться в країні транспортування;
  • розмитнення тощо.

Повний перелік послуг можна дізнатися у консультанта за телефонами сайту Neolit. А також обговорити з фахівцем, яку саме послугу буде вигідно замовити, щоб охопити всі потреби.

Компанія може здійснити перевезення у будь-яку країну та будь-яким транспортом. До того ж є можливість скористатися довантаження маленького об’єму товару до великого чужого вантажу. Це допоможе заощадити гроші та не наймати вантажівку тільки під свій товар.

Поділіться новиною

Новини партнерів