У кого купити каву в Києві, щоб зварити запашний напій, що бадьорить

У кого купити каву в Києві, щоб зварити запашний напій, що бадьорить

Навряд чи вийде отримати якісний продукт там, де безліч інших видів товарів, тому що потрібно слідкувати за іншими речами, ніж за якістю продукту. Тому, щоб дійсно отримати задоволення від кави, замовляти її треба в профільних магазинах. А якщо знайти такий, щоб ще й сервіс був приємний, то купити каву в Києві буде в задоволення. Можна буде не думати про пробки на дорогах чи витрачанні часу.

В столиці України якісну каву можна замовити в CoffeeMag.

  1. Інтернет-магазин надає актуальні ціни та асортимент.
  2. Відправки йдуть кожного дня.
  3. Консультанти розуміються на сортах та видах кави та зможуть підібрати варіант до смаку клієнта.

До того ж є офлайн магазин кави у Києві. В ньому можна купити улюблений напій та забрати самостійно. При цьому попередньо понюхати його та спробувати.

Як обрати каву в інтернет-магазині

Щоб обрати каву до смаку, потрібно хоч трошки в ній розбиратися. Мова не про те, щоб з закритими очима розрізняти її види, а про розуміння, що це за напій взагалі і які смаки існують. Якщо обрати один з найвідоміших інтернет магазин кави Київ, то можна отримати невеличке, але змістовне роз’яснення по деяким питанням. 

  • Кава – це боби дерева.
  • Буває два сорти кавового дерева: робуста та арабіка.
  • Виробляються безліч видів кави, шляхом змішування сортів у різних пропорціях.

Останній пункт – найцікавіший, тому що саме різноманіття варіантів напою дає змогу кожному насолодитися улюбленими смаками.

Види кави

Найпоширеніша думка, що види кави – це місце її зростання. Тобто «бразильська», «ефіопська» та інші варіанти. Але це тільки країна походження. До того ж у самій країні далеко не одна плантація і не один власник. У кожного виробника сировини є свої поля, на яких земля може бути з різним складом. Та і кількість дощів теж має значення, а також, коли та як збирався врожай бобів. Тому коли кажуть, що кава з Бразилії, по суті, це дуже мале має значення, тому що зовсім не змістовно.

Окрім країни зростання на смакові якості впливає ще безліч факторів.

  1. Де знаходиться виробництво. В інтернет-магазині є види, що були зроблені в Італії, Швейцарії, Німеччині та інших країнах.
  2. Ступінь обсмажування. Поширені варіанти: міцний, середній та слабкий. Але в магазині CoffeeMag ще є два: світло-середній та середньо-темний.
  3. Смак. Він залежить від ступеня обсмажування та сорту бобів. Може бути гіркий, кислий та солодкий.
  4. Склад. Кава буває моно, тобто в пачці буде тільки робуста чи арабіка. Також буває суміш. Пропорції різні і саме за ними визначається якийсь смак.

Щоб обрати собі каву до смаку, краще спробувати. Не можна покладатися на рекомендації друзів, тому що в усіх різні смакові вподобання.

Консультанти інтернет-магазину може порекомендувати вид кави, спираючись виключно на те, що хоче отримати замовник. Співробітники знають особливості кожного виду кави та можуть підказати той, що зачарує з першого ковтка.

Поділіться новиною

Новини партнерів