ТОП-7 культових ювелірних прикрас із кіно

ТОП-7 культових ювелірних прикрас із кіно

При перегляді фільмів глядачі зазвичай захоплюються майстерною грою акторів, костюмами, декораціями. Та мало хто звертає увагу на деталі — золоті браслети, сережки, ланцюжки з кулонами. При цьому ювелірні прикраси здатні передавати настрій цілої епохи.

ТОП-7 культових ювелірних прикрас з кінофільмів

Спробуймо пригадати культові ювелірні прикраси зі світу кіно. Переконайтеся, що це не просто коштовність, а важливий сюжетний компонент.

Кулон «Серце океану» з фільму «‎Титанік»

Кулон — власність короля Людовіка XVI. В основі — блакитний діамант, привезений з Індії. За легендою, кожен, хто його носить, накликає на себе небезпеку. Оригінальний діамант зберігається в музеї у Вашингтоні. Після виходу фільму з’явилися відомі двійники:

  1. В основі — сапфір, обрамлений мініатюрними діамантами. Підвіску одягнула Селін Діон на церемонію «‎Оскар» у 1998 році.
  2. Справжній 15-каратний блакитний діамант підкреслив шию Глорії Стюарт, яка зіграла Розу в похилому віці.‎

Кольє з фільму «‎Красуня»

Французький ювелірний будинок Fred Joaillier виготовив знамените кольє для Джулії Робертс, інкрустоване рубінами. З ним пов’язана цікава сцена в самій стрічці, яка стала повною імпровізацією. Завдяки майстерній грі Джулії Робертс її вирішили залишити в кінцевій версії фільму.

Іменне кольє Анни Болейн

Наталі Портман в одній зі сцен кінострічки «Ще одна з роду Болейн» з’являється в іменному кольє з великою літерою B. Ювелірну прикрасу виготовили за прототипом підвіски короля Англії Генріха VIII. Історія оригінальної прикраси невідома, але принцип багатошаровості вдало вписується в сьогодення.

Жовтий діамант з фільму «‎Джентльмени віддають перевагу білявкам»

Жовтий діамант, який носила Мерилін Монро, вважається одним з найстаріших. Саме з реклами фільму пішла культова фраза актриси про те, що найкращі друзі дівчат — діаманти.

Брошка з фільму «‎Віднесені вітром»

Стиль Скарлетт мав вплив на всю моду 40-х років. В одній зі сцен головна героїня з’являється з великою вінтажною жалобною брошкою. Ювелірна прикраса належала матері одного з художників кінострічки.

Кольє й діадема з «‎Принцеса Монако»

Ювелірам Cartier вдалося до деталей відтворити ювелірні прикраси з рубінами, які Грейс Келлі отримала як дарунок до дня весілля.

Кольє Леї зі саги «‎Зоряні війни»

Спершу футуристичне кольє Б’єрн Векстрем, відомий фінський ювелір, мав розробити на замовлення. Коли він не вклався в термін, Джордж Лукас просто вирішив купити кілька ювелірних виробів, які з’явилися раніше. Колекція «Space Silver», котру репрезентує кольє Леї, символізувала висадку «‎Аполона-11».

Тож тепер, коли переглядатимете нові фільми, звертайте увагу на ювелірні прикраси. Часто над ними працює команда професіоналів, так що вдається побачити справжні витвори мистецтва.

Поділіться новиною

Новини партнерів