Топ-6 перспективних професій, які створили нові технології у 2022 році

Топ-6 перспективних професій, які створили нові технології у 2022 році

Майбутнє склалося не так, як багато хто пророкував.

Ми не бачили, щоб люди зникали з робочої сили, оскільки комп’ютери та роботи втручалися, щоб виконувати всю нашу стару роботу. Насправді, за оцінками, до 2022 року машини створять приблизно на 58 мільйонів робочих місць більше, ніж замінять.

Це був поворот сюжету в історії, в якій ми живемо. ІІ, автоматизація, Інтернет речей (IoT) та інші частини Індустрії 4.0 мали стати (людськими) вбивцями робочих місць, а чи не створювати їх.

Нові технології насправді створюють більше, ніж нові робочі місця, вони створюють нові кар’єри. Це висококваліфікована та високооплачувана робота, яку активно шукатиме підростаюче покоління.

Маючи це на увазі, ось 6 професій, які насправді створили нові технології.

1. Оператор та програміст координатно-вимірювальної машини (КІМ)

Передбачалося, що людський капітал у фабрично-промисловому секторі буде повністю знищений новими технологіями — більшою мірою, ніж у більшості інших галузей.

Однак автоматизація багатьох найважливіших завдань забезпечення якості з використанням таких технологій, як КІМ насправді допомогла північноамериканським заводам відновити свої позиції на світовому ринку. Вони можуть скоротити витрати та конкурувати із закордонними компаніями, переводячи співробітників на посади з вищою кваліфікацією.

Вже існує високий попит на техніків, операторів та програмістів КІМ для роботи з обладнанням таких компаній як Canadian Measurement Metrology та інших шановних фірм.

Цей кар’єрний шлях має дуже хороші перспективи прямо зараз, і він готовий стати кращим, оскільки все більше компаній використовують КІМ та інші технології автоматизації у світі Індустрії 4.0.

2. Детектив даних

Як і сам термін “великі дані”, термін “детектив даних” використовується як загальний термін, який, здається, охоплює майже все, що пов’язано з даними компанії в наші дні.

Що таке детектив даних? Подумайте про це в такий спосіб. Близько 80% всіх операцій із даними так чи інакше пов’язані зі збором даних. Інші 20% – це використання та вивчення цих даних для прийняття рішень на високому рівні.

Детектив даних, насправді, дбає про інших 80%, які є серцем і душею промисловості даних. Ви можете почути, що це відбувається під іншими іменами, такими як:

  • Очищення даних.
  • Обробка даних.
  • Підтасування даних.

Всі вони значною мірою описують одне й те саме завдання: збір даних, які потрібні найбільшим компаніям у світі для доступу до своїх клієнтів. Ці дані є конкурентною перевагою.

Звичайно, ці ролі далеко не обмежуються компаніями зі списку Fortune 500 чи приватним сектором. Наприклад, у секторі охорони здоров’я детектори даних мають вирішальне значення для здатності медичного центру або лікарні:

  • Розуміти потреби своїх пацієнтів на мікро- та макрорівні.
  • Мінімізувати помилку.
  • Підготуйтеся до катастрофічної події та впорайтеся з нею.

Деякі назви посад можуть включати будь-яку комбінацію слова “дані” та інших слів, таких як “аналітик”, “інженер” або “вчений”.

3. Фахівець з хмарних сервісів

Як і великі дані, «хмара» — ще одне неоднозначне модне слово, яке вже кілька років присутнє в діловому лексиконі. Іноді здається, що він описує майже все, що є в Інтернеті.

Дедалі більше компаній переміщують свої дані межі офісу до центрів зберігання великих даних. Однак те, що ці дані зараз знаходяться поза сайтом, не означає, що вони можуть бути недоступні.

Частина привабливості переїзду на дистанційне підприємство полягає в централізації ваших даних, щоб вони були миттєво доступні. Всім вашим співробітникам потрібний доступ до нього, навіть якщо у вас є різні команди, які працюють у різних частинах країни. Ці хмари повинні підтримуватись і підтримуватись (часто з обох сторін) висококваліфікованими розробниками та адміністраторами хмарних обчислень.

У той же час, все більше компаній переходять на інструменти SaaS, вимагаючи, щоб їх поточні інструменти SaaS робили більше або оновлювалися до чогось кращого.

4. Водії спільних поїздок

Важко уявити, що Uber не був присутнім у нашому житті приблизно до 2012 року.

Сьогодні Uber має понад 3,9 мільйона водіїв по всьому світу, і він породив десятки клонів. Вони також допомогли революціонізувати ринок доставки їжі.

Якщо у вас є права водія і чистий послужний список, ви можете стати самозайнятим і самодостатнім, не відвідуючи коледж і навіть не закінчуючи середню школу.

5. Куратори контенту

Кілька років тому нам доводилося постійно видаляти дані з телефонів, комп’ютерів, планшетів та PVR, щоб звільнити місце для більшої кількості фільмів та музики. Проте стрімінг швидко захопив більшість медіаринків, і тепер шляху назад немає.

Але ми, як і раніше, хочемо, щоб наш контент курирувався для нас. Ось чому потокові сервіси, такі як Spotify та Google Play, наймають незліченну кількість кураторів контенту, щоб перетворити свою пристрасть до культури на прибуткову кар’єру.

6. Соціальні мережі/менеджери спільнот

У 2010 році реклама у соціальних мережах все ще викликала питання. Навіть компанії зі списку Fortune 500 не до кінця розуміли, як його монетизувати чи використати.

Нині, 2022 року, маркетинг у соціальних мережах — це мистецтво та наука. Мистецтво полягає у створенні контенту, який буде залучати ваших передплатників та розвивати ваш бренд. Наука займається вивченням поведінки користувачів, змінами у різних алгоритмах та управлінням усіма цими даними. Це потребує стільки ж (чи більше) стратегії, ніж будь-яка інша форма маркетингу.

Менеджери соціальних мереж та менеджери спільнот здебільшого відповідають за креатив та стратегію, які сприяють успішній присутності в соціальних мережах. Ці майстри мають неймовірну гнучкість кар’єри. Вони можуть приєднатися до маркетингової фірми або працювати безпосередньо всередині компанії в будь-якій галузі. Або вони також можуть працювати фрілансером або заснувати власну компанію.

Популярною фразою у науковій фантастиці-антиутопії завжди було «машини повстануть», що означає, що вони піднімуться і наздогнать своїх господарів-людей. Однак у реальному майбутньому машини допомагають людям підвестися. Насправді вони створюють набагато більше робочих місць, аніж займають.

Таким чином, ви можете перестати турбуватися про те, що комп’ютер забере у вас роботу. Набагато більше шансів створити новий для вас.

Поділіться новиною

Новини партнерів