У ніч на 1 жовтня Харків зазнав нового авіаційного удару: російські війська атакували місто авіабомбами КАБ. Наслідком стали руйнування та постраждалі серед мирних жителів.
Про це повідомив міський голова Ігор Терехов, передають новини Чугуєва.
У Салтівському районі вибуховою хвилею повністю зруйновано приватний будинок, ще 12 осель зазнали серйозних пошкоджень. Постраждали також автомобілі та високовольтні лінії. Відомо про одного травмованого.
У Київському районі масштабна пожежа охопила павільйони біля станції метро “Барабашова”. Вогонь розповсюдився на площу понад 2,8 тис. кв. м, зруйновано низку торговельних об’єктів, пошкоджено вхід до метро. Станом на ранок підтверджено щонайменше вісім постраждалих.
На вулиці Владислава Зубенка на Салтівці вогонь знищив 15 гаражів, у сусідніх багатоповерхівках вибуховою хвилею вибило шибки.
Комунальні та екстрені служби міста працювали всю ніч, ліквідовуючи наслідки обстрілу. Попри нові удари Харків продовжує відновлюватися та жити.
