Ролети день-ніч: особливості та переваги

Ролети день-ніч: особливості та переваги

Ситуація, коли сонечко дивиться у віконечко, тішить лише при читанні позитивних дитячих віршиків. Вплив прямих ультрафіолетових променів не тільки створює зайву спеку в приміщенні, але і знижує працездатність, а також негативно позначається на стані шпалер, елементів декору, які вицвітають. Для захисту від спекотного літнього сонця найкраще замовити у Львові ролети день ніч.

Це сучасні штори рулонного типу, які підкреслюють гарний смаку господині. Найголовніша їх функція – можливість самостійного регулювати ступінь освітлення. Можна створити як абсолютну темряву, так і м’яке світло природного типу. Фактично, ролети день-ніч – це оригінальний мікс жалюзі та штор класичного типу. Переглянути різні варіанти, вибираючи відповідний колір, малюнок можна в онлайн каталозі магазину https://sunguard.com.ua/zhalyuzi/den-nich/. Досвідчені консультанти допоможуть швидко оформити замовлення з доставкою та встановленням за бажанням покупця.

Особливості конструкції 

Варто розглянути, з чого складаються подібні ролети. Це проста конструкція, що включає в себе тканинне полотно зі смуг тканини, що чергуються та  відрізняються своєю прозорістю. Також у складі є вал, який крутиться: він призначений для намотування. Щоб привести ролети день-ніч у дію, достатньо почати крутити вал, що дозволить досягти яскравого, приглушеного світла або затемнення.

Умовно ролети рулонного типу класифікуються за своєю конструкцією. Виділяють наступні варіанти.

  1. Відкриті, коли вал відкритий, а тканину, яка накручується на нього, видно. Вони відрізняються невисокою ціною, компактністю.
  2. Касетні (закриті) – тканина згортається, її  не видно через те, що вона поступово поміщається в спеціальний короб. Подібний варіант додає приміщенню естетики, однак і коштує дорожче.

Відкривати та закривати ролети день-ніч легко за допомогою пульта або механічним чином – вручну.

З яких тканин виготовляють сучасні аналоги штор? У більшості випадків, використовується поліестер для більш щільної смуги, а ось тонкі смужки тканини виготовляються з дрібної сітки або класичного тюля. Також непрозора частина може бути виготовлена ​​із натуральних міцних тканин.

Переваги 

Безперечною перевагою ролетів є багата палітра кольорів. Можна обрати ролети з малюнком, ідеально підбираючи під особливості інтер’єру. Оскільки останнім часом ця категорія штор стала дуже затребуваною, необхідно поговорити про переваги.

  1. Навіть якщо ролети опустити, можна непомітно спостерігати за видами з вікна, тоді як приміщення залишається закритим для перегляду. Подібний варіант убереже мешканців нижніх поверхів від надмірної цікавості перехожих.
  2. Універсальність застосування – підходять як для приміщень ділового стилю, так і для дому.
  3. Легкість догляду – досягається завдяки захисту від впливу зовнішніх факторів за допомогою спеціального шару. Використовувати миючі засоби не потрібно: достатньо протирати ролети або періодично чистити їх щіткою.

Бажаєте додати крапельку сучасності до повсякденного інтер’єру? Достатньо замовити зворотній дзвінок на сайті, щоб отримати консультацію та придбати товар із доставкою по місту.

Поділіться новиною

Новини партнерів