Правила ефективного прибирання

Правила ефективного прибирання

Наведення чистоти в оселі може бути недовгостроковим, якщо припуститися деяких помилок. Прибирати будинок чи квартиру потрібно з виконанням простих правил. Розглянемо, як наводити лад ефективно.

Маленькі прибирання

За можливості виділяйте 15 хвилин кожного дня. За них ви встигнете протерти столи та кухонні поверхні, які забруднюються крихтами або плямами. Помийте посуд або завантажте його в посудомийний пристрій. Застеліть постіль та зберіть брудну білизну докупи. За необхідності увімкніть пральну машинку. Ці щоденні справи допомагають підтримувати чистоту.

Декілька процесів одночасно

Зекономити час та підвищити ефективність прибирання можна з домашніми девайсами. Поєднуйте процеси: вмикайте декілька приладів, які одночасно працюють без вашої уваги. Поки пральна машинка очищає одяг, мультиварка, пароварка чи духовка приготує їжу. Тоді не потрібно відвертатися та кидати процес прибирання, щоб слідкувати за іншими.

Якщо ви приділяєте час готуванню, запустіть робот-пилосос. Він якісно очистить підлогу самостійно, поки ви займаєтесь улюбленою справою. Додатково увімкніть функцію миття, аби не проходитись після цього шваброю. Гаджет для чистої підлоги можна подивитися тут: https://eldorado.ua/uk/bagless/c1039038/16490=84209/.

Усі інструменти — разом

Зберігати інвентар для прибирання важливо в одному місці. Можна відвести шухляду, шафу або комору. Якщо зручно, локалізуйте розташування хімії та інструментів: у кухні для плити та поверхонь, у ванній кімнаті для сантехніки тощо.

Стан інструментів та девайсів

Очищуючи, інвентар та гаджети забирають частину пилу та бруду на себе. Їх також потрібно мити. Використовуйте мило та теплу воду. Приділяйте увагу віникам та щіткам, бо між тонкими частинками забиваються волосини, пил тощо. Мийте знімні компоненти пилососів. Бренди виготовляють продукцію зі зручними для очищення частинами. Такі моделі можна подивитися тут: https://eldorado.ua/uk/bagless/c1039038/.

Для оптимального прибирання слідкуйте за зарядкою, проводами та поведінкою пристроїв. Несправна домашня техніка працює гірше. Вчасно полагодивши та зарядивши прилади, ви можете ефективно та швидко прибрати оселю без складнощів.

Домашня інвентаризація

Слідкуйте за кількістю засобів та станом предметів для прибирання. Цей чинник впливає на якість та комфортність процесу. Виконуйте нескладні правила:

  1. Поламані інструменти замінюйте на нові. Не треба заклеювати їх липкою стрічкою.
  2. Вчасно купуйте хімічні засоби. Брак вплине на рівень очищення від забруднень.
  3. Аналізуйте ефективність мийних. Якщо ви купили засіб і незадоволені його дією, замініть.

Раз на місяць перевіряйте, скільки хімії витрачаєте та чи вистачає її. Це допоможе оптимізувати бюджет. Звертайте увагу на розміри пакування та економічність засобу.

Поділіться новиною

Новини партнерів