Поліцейські Чугуївщини оглянули зруйновану росіянами обсерваторію

Поліцейські Чугуївщини оглянули зруйновану росіянами обсерваторію

Правоохоронці зібрали докази військових злочинів російських загарбників

Під час окупації Чугуївської громади росіяни залишили сліди свого перебування на дослідній обсерваторії – пошкодили обладнання, розграбували і зруйнували будівлі. Поліція зібрала речові докази військових злочинів окупантів.

Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції Харківщини, пишуть новини Чугуєва.

За словами заступника начальника слідчого відділу Чугуївського райуправління поліції Ольги Науменко, будівля дослідної станції зруйнована до основи. Вона також відзначила, що росіяни зруйнували дослідну станцію, на якій був розташований найбільший в Україні і в Європі радіотелескоп. Територія комплексу займає 100 гектар. В поліції відзначили, що дії окупантів завдали масштабних збитків.

Розслідування ведеться слідчими Нацполіції, криміналістами під процесуальним керівництвом Чугуївської окружної прокуратури Харківської області. Вони оглянули територію станції і зафіксували руйнування, шкоди, яку нанесли росіяни. Також були зібрані речові докази, які свідчать, що тут під час окупації перебували саме російські військові.

Правоохоронці розповіли, що окупанти перебували тут кілька місяців. Вони залиши пособі снаряди, гільзи і інші частини снарядів, а також перекопали територію окопами.

Інформація про це внесена до ЄДРДР за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Поділіться новиною

Новини партнерів