Подаруйте своєму тілу масаж

Подаруйте своєму тілу масаж

Масаж — одна з найдавніших практик, яку використовували для позбавлення від різних недуг, досягнення глибокого релаксу і загального зміцнення здоров’я. У наш час відомо безліч найрізноманітніших масажних технік, кожна з яких несе певну користь нашому організму і психологічному здоров’ю.

Наше тіло — це своєрідний механізм, у якому кожна клітинка виконує свою певну функцію. І якщо десь відбувається збій, у нас починають проявлятися проблеми, пов’язані зі здоров’ям або психоемоційним станом. В умовах сучасного ритму життя часом дуже важко ретельно стежити за своїм здоров’ям і приділяти йому достатньо часу, тому багато людей намагаються знайти такі засоби, які підтримуватимуть так званий баланс в організмі, щоб він якомога рідше давав збої та міг гідно чинити опір недугам і сезонним захворюванням. Такий результат може подарувати вам лише масаж у Львові у Три Стихії. Сеанс масажу подарує вам не тільки повне розслаблення й отримання заряду позитивних емоцій та вражень, а й оздоровить ваш організм, тіло і душу.

Загальний масаж

Класичний масаж — одна з тих методик, яка чинить як лікувальну, так і профілактичну дію і допомагає боротися з величезним числом захворювань і хворобливих симптомів. Регулярне проходження курсу класичного масажу дає змогу підтримувати у своєму тілі здоровий дух, почуватися бадьорим і повним сил та енергії. Він здатний швидко відновлювати втомлені м’язи та повертати їм працездатність, підвищувати опірність організму до різних захворювань, зміцнювати зв’язки та суглоби, позбавляти хронічного болю та багато іншого.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж — абсолютно безпечна і високоефективна методика, яка сприяє зменшенню целюлітних проявів, корекції фігури й скороченню локальних жирових відкладень. Також може використовуватися як профілактичний засіб, що перешкоджає розвитку целюліту. Цей вид масажу активізує всі необхідні процеси в організмі, спрямовані на прискорення обмінних процесів, виведення токсинів, продуктів розпаду і зайвої рідини з організму, а також на інтенсивну регенерацію клітин шкіри.

Лімфодренажний масаж

Сеанси лімфодренажного масажу дають змогу в короткі терміни прибрати набряки різної локалізації, зняти втому, підвищити тонус судин. Крім того, цей вид масажу допомагає в боротьбі із зайвою вагою, сприяє зменшенню целюлітних проявів і коригує фігуру. Перший ефект проявляється вже після першої процедури — шкіра стає більш пружною, зменшуються набряки, а в тілі відчувається легкість і розслабленість.

Сучасний оздоровчий центр «Три Стихії» зібрав найкращі масажні техніки, які практикуються в усьому світі. Унікальне поєднання ароматерапії, психотерапії, високоякісних косметичних засобів і професійних рук майстра воістину здатні творити чудеса.

Поділіться новиною

Новини партнерів