ПК чи ноутбук, що краще для ігор?

ПК чи ноутбук, що краще для ігор?

Важко вибрати між ноутбуком чи ПК для ігор. В даний час люди вкладають свої гроші у покупку високоякісного ноутбука, тому що він портативний та тонкий. Вони можуть використовувати його будь-де, і його легко носити з собою.

Але коли доходить до ігор, багато людей не знають, чи є ноутбук хорошим варіантом. Тому необхідно обговорити плюси та мінуси як ноутбука, так і ПК, щоб вирішити, який з них найкращий для вас.

Обидва варіанти недорогі, але все ж таки ви повинні подумати про кращий варіант. Що краще для ігор ми обговоримо у статті: ноутбук або ПК. Ми обговоримо всі необхідні функції, щоб визначити найкращий варіант із цих двох.

Продуктивність

Усі вважають найкращою продуктивністю для ігор. Пристрій повинен працювати швидко, щоб ви могли грати в ігри без перерви. Давайте обговоримо фактор продуктивності у цих двох варіантах:

  • Ноутбук: Ви можете придбати якісні ноутбуки з високопродуктивними процесорами. Тепер можна помітити, що наші ноутбуки працюють як настільні комп’ютери. Ви можете отримати високоякісні компоненти в елегантному та тонкому корпусі.
  • ПК: ви можете легко оновити свій робочий стіл, щоб він добре працював. Вам потрібно додати деякі компоненти, щоб зробити його швидким і чуйним. Наявність ПК не означає наявність корпусу. Він містить усі необхідні пристрої, які можуть підвищити продуктивність комп’ютера.

Результат: Продуктивність ноутбуків і ПК можна порівняти, і, отже, ви отримаєте однакову продуктивність обох пристроїв.

Портативність

В даний час всі зайняті, і вони працюють і грають у ігри, переїжджаючи з одного місця на інше. Тому переносимість має значення.

  • Ноутбук: коли справа доходить до мобільності, ви можете брати свій ноутбук із собою куди завгодно та грати в ігри, коли захочете. Якщо ви маєте ноутбук високого класу для ігор, ви можете легко грати в будь-яку гру, коли і де захочете. Але є і недолік: ваша батарея може швидко розрядитись, і вам доведеться шукати джерело живлення для її зарядки. Зате носити з собою таке обладнання, як миша, клавіатура і т. д., не важко.
  • ПК: З іншого боку, ПК не є портативним. Існує фіксоване місце, де ви можете грати в ігри. Але немає ризику заряду батареї, оскільки пристрій вже підключено до джерела живлення. Якщо ви хочете переїхати до нового місця, ви повинні взяти всі пристрої.

Результат: ноутбуки портативні, і ви можете використовувати їх у будь-який час і в будь-якому місці.

Оновлення обладнання

Вам потрібно перейти на новітнє обладнання для підвищення продуктивності з часом. Давайте подивимося, який з них найкраще для оновлення обладнання.

  • Ноутбук: всі процесори та інтегральні схеми розпаяні на материнській платі ноутбука, доступ до якої утруднений. Якщо ви хочете оновити обладнання, вам може знадобитися допомога фахівця для виконання цієї роботи.
  • ПК: всі компоненти легко замінити на ПК, і, отже, він зручний для оновлення. Згодом ви зможете оновити будь-яке обладнання самостійно. Можливо, вам не знадобиться допомога спеціалістів. Ви можете вивчити метод та зробити це самостійно.

Результат: Оновити апаратне забезпечення вашого ПК простіше, ніж ноутбук.

Налаштування

Ви можете налаштувати різні компоненти у вашій комп’ютерній системі, щоб підвищити її загальну продуктивність. Давайте обговоримо, який варіант кращий.

  • Ноутбук: коли ви купуєте ноутбук, складно налаштувати компоненти, і ви можете купити лише доступну опцію. Існують обмежені можливості налаштування, такі як підсвічування, зміна дизайну і т.д. Ви не можете вибрати параметри пам’яті, ОЗУ, графічний процесор і т.д.
  • ПК: З іншого боку, ви можете налаштувати все на вашому ПК. Якщо ви хочете замінити будь-який компонент, це також нескладне завдання для вас. Налаштування прості та зручні для геймерів. З часом, якщо ви захочете щось оновити вам буде легко.

Результат: ПК настроїти простіше, ніж ноутбук.

Витрати

Кожен враховує цей фактор, тому що хоче купити пристрій у межах свого бюджету. Давайте перевіримо, який варіант є найкращим з погляду вартості.

  • Ноутбук: Купуючи ноутбук, ви повинні вибрати певний набір компонентів за фіксованою ціною. Неможливо замінити елемент, щоб знизити загальну вартість ноутбука. Отже, це буде дорого, якщо ви придбаєте ігровий ноутбук. Якщо ви хочете замінити щось у майбутньому, вам доведеться витратити більше грошей на покупку нового пристрою або заміну обладнання.
  • ПК: З іншого боку, ПК доступні за ціною, ніж ноутбуки. Ви можете отримати необхідне обладнання на ваш вибір. Ви можете відмовитися від дорогих компонентів та замінити їх дешевими. Легко використовувати будь-яке обладнання, яке ви хочете на ПК. Таким чином, ви можете заощадити свої гроші на ньому. Загальна вартість знизиться, ставши доступнішим варіантом для вас.

Результат: Ви повинні вибрати ПК, щоб заощадити гроші на ігровій комп’ютерній системі. У порівнянні з ноутбуками загальна вартість ПК відносно менша.

Підведення підсумків

Порівнявши ноутбуки та ПК, ми дійшли висновку, що краще вибрати ПК, якщо вам потрібні прості оновлення, зниження загальної вартості, просте налаштування і т. д. Але якщо вам потрібний портативний пристрій, ви можете вибрати ноутбук. Немає жодних компромісів на рівні продуктивності обох пристроїв. Кожен геймер має свої потреби в комп’ютерній системі.

Вони мають різні стилі гри, і вони мають різний вибір. Тепер ви можете вибрати найкращий варіант для себе відповідно до ваших вимог. Це є одноразова інвестиція, і ви не можете витрачати гроші на ці речі повторно. Тому ви повинні ухвалити рішення з розумом.

Поділіться новиною

Новини партнерів