Наскільки безпечні кладовища: заборони немає, але сапери не працювали

Наскільки безпечні кладовища: заборони немає, але сапери не працювали

Комунальники оглянули цвинтарі Чугуївської громади і вказали на найнебезпечніші.

Наближається Великдень і дні, коли українці підуть на цвинтарі, щоб віддати шану своїм померлим родичам. Наскільки небезпечно відвідувати кладовища зараз і що вже встигли зробити сапери розповіли місцеві телеграм-канали.

Про це повідомляють новини Чугуєва.

КП “Чугуївський комунальний комплекс” слідкує за порядком на всіх цвинтарях громади. На підприємстві розповіли про ситуацію і відзначили, що про можливість відвідування тих чи інших місць можуть надати тільки в ДСНС після обстеження. Однак зараз навантаження на вибухотехників ДСНС дуже велике. Сапери працюють на об’єктах критичної інфраструктури, а також обстежують території вздовж ліній електропередач, узбіччя автомобільних і залізничних доріг і інші важливі території.

На сьогодні співробітники  КП “Чугуївський комунальний комплекс” самостійно обстежують території кладовищ. Найбільше занепокоєння викликають Нове кладовище в Чугуєві та кладовище у Великій Бабці. Не можна гарантувати, що фахівці ДСНС зібрали всі «сюрпризи» ворога в квітні минулого року. Також в КП відзначили, що протягом року ворог продовжував обстрілювати цю територію. Аналогічна ситуація на кладовищі у Великій Бабці. Там обстеження не проводилось, а ворог продовжував обстрілювати.

Всі інші цвинтарі громади, які не попадали під обстріли пройшли візуальну перевірку. Фахівці КП не виявили підозрілих предметів. Однак тт. наголосили, що відвідування кладовищ залишається на розсуд людей. Також в КП “Чугуївський комунальний комплекс” зазначили, що офіційної заборони на відвідування кладовищ немає.

Поділіться новиною

Новини партнерів