Надійні та безпечні міжнародні перевезення від української компанії

Надійні та безпечні міжнародні перевезення від української компанії

Збереження вантажу на всіх етапах транспортування може забезпечити тільки досвідчена компанія. І саме таку треба наймати, коли потрібні міжнародні перевезення. В Україні знайти таку на важко. Достатньо зайти на сайт https://neolit.ua/ua та ознайомитися з можливостями, які перевізник придбав за більш ніж 13 років сумлінної праці. В списку послуг є всі варіанти, які затребувані сучасними бізнесменами. І всі вони надаються з дотриманням всіх заходів, щоб вантаж був доставлений в цілості та вчасно.

Компанія Neolit logistics в змозі виконувати взяті на себе зобов’язання, тому що має відповідне забезпечення та правильну організацію процесу:

  • 8 філіалів – укласти договір можна в зручному місці;
  • сучасну технічну базу – за потреби можна всі питання вирішувати online;
  • GPS моніторинг – вантаж весь час знаходиться під наглядом;
  • фахівці різних галузей – можна замовити не тільки супровід продукції, а й митне оформлення, вивантаження тощо.

Щоб взяти в роботу будь-яке завдання, NEOLIT має власний автопарк. Він складається з 500 спеціалізованих автомобілів різної вантажністю, тобто від 2,2 т до 22 т. Є в компанії й 5 тралів, щоб можна було перевозити вантаж від 30 т до 120 т.

Завдяки тому, що перевізник бере на себе завдання будь-якої складності, за необхідністю наймає додатковий транспорт. Але на ціні за перевезення це не відбивається.

Що можна замовити у досвідченого перевізника

Нема такого завдання, за яке б не взялася українська компанія перевізник. Її фахівці знають, як вирішити будь-яке питання та швидко організовують транспортування у необхідному режимі.

  1. Тип перевезення. Унімодальний та інтермодальний.
  2. Місце транспортування. В середині України та за її межами, шляхами 54 країн.
  3. Збереження вантажу. Оформлюється страховка на об’єкт перевезення.
  4. Допомога з документами. Здійснюється оформлення транспортних документів та митних декларацій.
  5. Формування збірного вантажу. При необхідності в одну машину збирається декілька вантажів, які можна буде вивантажити за одним маршрутом.

Ціна перевезень складається з багатьох факторів. І на багато які не можна вплинути. Тобто, якщо треба перевезти 20 т, то вони не стануть легшими. А от на складність та дальність маршруту вплинути можливо. Саме це роблять логісти NEOLIT. Вони складають шлях прямування таким чином, щоб доставити вантаж якнайшвидше.

За необхідністю, компанія розподілить продукцію з машини по торговельних точках. Це значно зменшить витрати замовника, тому ще не потрібно буде знаходити проміжний склад та самостійно розвозити вантаж по своєму місту.

Поділіться новиною

Новини партнерів