На Харківщині жінка загинула під колесами пасажирського поїзда Харків – Ворохта

На Харківщині жінка загинула під колесами пасажирського поїзда Харків – Ворохта
Трагедія на коліях / фото ілюстроване tsn

У Харківській області ввечері сталася смертельна подія на залізниці. У місті Люботин пасажирський поїзд сполученням Харків – Ворохта наїхав на жінку, яка перебувала на коліях.

Про це повідомив директор обласного центру меддопомоги Віктор Забашта, передають новини Чугуєва.

Трагедія сталася близько 19:37. За попередніми даними, загиблій було приблизно 55 років.

За наявною інформацією, жінка стояла на рейках, а машиніст помітив її занадто пізно. Через невелику відстань зупинити потяг вчасно не вдалося.

Отримані травми виявилися смертельними. Жінка загинула ще до прибуття медиків та екстрених служб.

Після наїзду на місце прибули правоохоронці та медики. Наразі триває встановлення особи загиблої та всіх деталей події.

Слідчі з’ясовують, за яких обставин жінка опинилася на коліях, а також чи був це нещасний випадок.

Поділіться новиною

Новини партнерів