На Харківщині чоловік вбив власну матір

На Харківщині чоловік вбив власну матір
Злочинець / фото ungvar

У Харківській області чоловік вбив матір. Наступні 8 років він проведе за ґратами.

Про це повідомили у Київському районному суді Харкова, передають новини Чугуєва.

Слідство встановило, що чоловік розпивав алкогольні напої разом з матір’ю у день вбивства. Між ними виникла сварка, яка переросла у бійку. Обвинувачений наніс жінці декілька ударів руками та ногами у область голови та тулуба.

Постраждала отримала чисельні травми та померла. Відомо, що жінку знайшла сусідка та викликала медиків, коли та вже була мертва.

Суд визнав сина винним у вбивстві та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Поділіться новиною

Новини партнерів