На Чугуївщині у деокупованому селі відкрили міні-пекарню

На Чугуївщині у деокупованому селі відкрили міні-пекарню

Благодійники допомогли розпочати роботу підприємства, яке дивом вціліло від розграбунку

У Вовчанській громаді розпочала роботу міні-пекарня. Вона розташована у селі Вільча. Це село було захоплене росіянами у перші дні масштабного наступу.

Про це повідомили у Чугуївській райдержадміністрації, пишуть новини Чугуєва.

Пекарня вціліла і не була розграбована ворогом через те, що росіяни самі там випікали хліб під час окупації. Також окупанти не вкрали обладнання під час втечі. Саме тому місцева влада вирішила відновити роботу пекарні і забезпечити місцевих мешканців хлібом.

Допомогти з запуском підприємства допомогли у Благодійній організації «Пекельна кухня». У співпраці з Чугуївської райдержадміністрацією благодійники завезли борошно і необхідні складові. В результаті на світ з’явились пухкенькі паляниці.

«Добова партія хліба, яку випускатиме пекарня, складе близько 800-1000 буханок, – розповів начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко. – Це дасть змогу забезпечити важливим продуктом як селище Вільча, так і бажаючих з сусідніх населених пунктів. Ми вдячні благодійникам за допомогу, яку так зараз потребують мешканці Вовчанської громади» – розповіли у РДА.

Поділіться новиною

Новини партнерів