Він своєчасно не звернувся за допомогою до лікарів.
На Чугуївщині чоловік заразився сказом від кішки. Це перший випадок захворювання людини в області.
Про це повідомили в ДУ “Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб”, пишуть новини Чугуєва.
Як з’ясувалось, чоловіка покусала вже хвора кішка, яка після цього померла. Чоловік не звертався до лікарів. У нього виявили всі ознаки сказу – гідрофобія, аерофобія, слабкість, підвищення температури. Його госпіталізували для проведення лікування.
