Мінаєва ініціювала збір гуманітарної допомоги Ізюму

Мінаєва ініціювала збір гуманітарної допомоги Ізюму

Теплі речі, продукти харчування і інше можна приносити на наступному тижні

Мер Чугуєва Галина Мінаєва закликала місцевих мешканців допомогти Ізюму з теплими речами, ліками і продуктами харчування.

Про це вона написала на своєму Телеграм-каналі, пишуть новини Чугуєва.

Мінаєва нагадала, що протягом війни інші громади, міста і містечки активно допомагали Чугуївщині ліками, продовольством, обладнанням і технікою. Ця допомога допомагала Чугуївській громаді життєдіяльність населених пунктів, а також нагадувала, що громада не залишилась сам на сам з проблемою.

За словами Мінаєвої тепер настала черга Чугуївщини допомогти Ізюму, через те, що тамтешні мешканці після де окупації і злочинної діяльності ворога позбавлені найнеобхіднішого. Ворог пошкодив і знищив всю інфраструктуру, житловий фонд. Люди не мають теплого одягу, ліків, їжі.

Мінаєва запропонувала не залишатись осторонь і допомогти мешканцям Ізюму. Громада започатковує ініціативу зі збору всіх необхідних речей.

«Протягом наступного тижня ви можете приносити одяг, предмети домашнього вжитку та продукти харчування до нашого територіального центру (вул. Старонікольська, 20)», – пише Мінаєва.

Всі зібрані речі будуть доправлені в Ізюм.

Поділіться новиною

Новини партнерів