Ковані вироби: цілі конструкції та елементи від українського виробника

Ковані вироби: цілі конструкції та елементи від українського виробника

Зробити огорожу на балконі чи вздовж котеджу, а може браму потрібно оновити – для усього цього підійдуть ковані вироби. Купити їх дешево будь-де не вийде. Тому якщо задумали таке перетворення, краще звернутися до виробника. Зробити це легко на сайті https://artdeco.ua/ua. Компанія Артдеко з 2005 року займається виготовленням художніх кованих елементів та цільних конструкцій будь-якого розміру. Тому впорається с замовленням як від приватної особи, так і від будівельної організації.

Замовлення від виробника такого рівня забезпечить переліком плюсів.

  1. Низьку ціну навіть на маленький об’єм замовлення. Якщо ж потрібно буде зробити оздоблення для великої території, то можна розраховувати на знижки.
  2. Виконання індивідуального замовлення точно за терміном. 
  3. Наявність на складі величезного готового асортименту кованих художніх елементів.

Підприємство працює на сучасному обладнанні та має співробітників з величезним досвідом. Тому продукція Артдеко високої якості у технічному плані та візуальному.

Які ковані вироби можна обрати

Щоб задовольнити будь-який попит, підприємство випускає величезну лінійку виробів. В каталозі можна знайти усе, щоб зробити гарне та сучасне оздоблення готового паркану чи навіть оточити ділянку.

  • Ковані елементи – це найширша категорія товару. На сторінці https://artdeco.ua/kovani-elementi є 28 груп, в яких елементи зібрані з формою та тематикою.
  • Супутні товари. Це витратні матеріали, фарби, замки та інше.
  • Готові вироби. В категорії безліч цікавих кованих предметів, які прикрасять інтер’єр чи екстер’єр. Наприклад, ліхтарі, садові меблі, аксесуари для каміна тощо.
  • Металоконструкції. Вироби, що покликані швидко вирішити питання: ковані хвіртки, огорожі, навіси, альтанки та багато іншого.

У кожного виду виробу зазначена ціна. Виробник чітко інформує, за який вона розмір. А також вказує, скільки вийде заощадити, якщо брати більшу кількість.

Ковані елементи – прикраси на будь-який бюджет

Навіть якщо немає змоги купити кований паркан, то завжди можна навіть цегловому додати лоску. Достатньо купити ковані художні елементи на свій смак. Те саме стосується й садової альтанки, брами чи поручнів на сходах.

Перелік кованих елементів хоча й величезний, завжди можна замовити його виконання за своїми малюнками. В компанії Артдеко працюють дизайнери, які візьмуть начерки за основу та виконають макет. Після його узгодження художні ковані елементи будуть зроблені та відправлені замовнику.

Поділіться новиною

Новини партнерів