Коротенький огляд iPhone 14 pro на 256 Гб для поціновувачів «яблука»

Коротенький огляд iPhone 14 pro на 256 Гб для поціновувачів «яблука»

Здається, все вже сказано про техніку Apple. Але виходить нова серія iPhone 14 pro 256, і відразу з’являється новий привід згадати все цікаве в інших моделях. А потім порівняти нові розробки з тими що були у попередніх серіях Айфонів.

Те, що після такого порівняння знову захочеться новенький гаджет – не викликає сумніву. Адже iPhone 14 pro дійсно відрізняється від своїх братів.

Що в модифікації айФону 14 pro на 256 Gb чекає поціновувачів дизайну

Немає такої іншої серії у всьому портфелі Apple, як 14 серія. Вона дійсно відрізняється від попередніх, як це й анонсували на презентації.

  1. Яскравіше. Кольорова гама корпусу стала більш насиченою. Теж саме можна сказати й про відтінки на заставці дисплею.
  2. Більше. Екран у модифікації 14 pro залишився з діагоналлю 6,1”, як у 13 айфоні. Але чорні поля по периметру стали менші.
  3. Сучасніше. Більше немає великого «чубчика». Він став маленьким, та відокремленим від контуру дисплея. 

Що до розмірів, то ширина залишилася колишньою. Та це й на краще, тому що вона дає смартфону добре триматися у долоні. А от висота стала більшою на 0,8 мм.

Що чекає любителів фото та відео зйомки в айФоні 14 pro 256 Гб

Якщо попередні серії айФонів для багатьох замінили фотоапарати, то iPhone 14 Pro готовий до того, щоб замінити їх ще більше, та на додачу й відеокамеру. Сили «яблука» тепер достатньо, щоб не просто знімати відео в 4К, а робити це в більш гарній якості. А фото з такою передачею чіткості та кольорів, що професійні фотографи можуть позаздрити.

  1. Очей стало більше. В iPhone 14 Pro встановлено 3 камери. Їх здатності: 48+12+12 Мп. До цього набору ще й фронталка на 12 Мп.
  2. Збільшення. Зум в айфоні працює у трикратному режимі. А програма Photonic Engine забезпечує професійну зйомку при будь-якому освітленні.
  3. Стандарти професійної режисури. Відео доступне в режимі 24 кадри на секунду. А редагувати можна навіть в 30 кадрів/с.

Додайте до усього цього те, що у пристрою дуже маленькі розміри, порівняно з професійною камерою. Дійсно вже не доведеться мріяти про похід по гарним місцям України без важкої апаратури, щоб зняти їх велич. 

Витривалість та інші можливості iPhone 14 Pro 256

Порівняно з серією 13, в айфоні 14 практично по всіх напрямках збільшені можливості:

  • 2 SIM-картки;
  • операційна система – 16;
  • процесор – A16 Bionic;
  • пам’ять – 256 вбудованих Гб.

Все це у купі говорить про те, що iPhone 14 Pro 256 здатен робити швидше, обслуговувати два номери, та зберігати дуже багато інформації. Тобто ця модель «яблука» призначена для задоволення свого власника з активною життєвою позицією, який встигає за добу гори звернути.

Поділіться новиною

Новини партнерів