Харківгаз розповів, як позбавитись платіжок за транспортування газу і боргів

Харківгаз розповів, як позбавитись платіжок за транспортування газу і боргів

Відповіді на ці питання будуть цікаві вимушеним переселенцям

Мешканець Чугуєва порушив кілька дуже важливих питань з приводу оплати комунальних послуг на час відсутності власників помешкання, які стали вимушеними переселенцями. Він звернувся до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Юристи в свою чергу звернулися до постачальників.

Про це новинам Чугуєва повідомили в пресслужбі міськ ради міста.

В АТ “Харківгаз” розповіли, що треба зробити, щоб не отримувати платіжки на транспортування газу і не накопичувати борги:

  1. На кожне 1 число місяця необхідно передавати показники лічильників для коректного нарахування платежів.
  2. Для припинення газопостачання споживач-власник житла повинен написати заяву. З такою заявою може звернутися особа, на яку виписана довіреність власником помешкання.
  3. Після цього фахівці підприємства опломбують і проведуть перекриття запірних пристроїв.

Однак слід пам’ятати, що згідно п. 6 розділу VІ Кодексу газорозподільних систем та Постанови НКРЕКП № 2080 від 07.10.2019 р. припинення газопостачання не є приводом для скасування зобов’язань сплачувати транспортування і розподіл блакитного палива. Для припинення нарахування таких платежів необхідно розірвати договір, який був заключений на ці послуги.

Таким чином, споживач повинен написати заяву на відключення помешкання від газу, а також розірвати договір на постачання і транспортування палива.

Поділіться новиною

Новини партнерів