Гофрокартон та ідеальна тара для пакування

Гофрокартон та ідеальна тара для пакування

Чим більше з’являється потреби перейти до дистанційного ведення бізнесу, тим більше треба приділити уваги пакуванню. Тобто треба обрати таке, щоб відповідало стилю продукції, але не забути про головне. Ідеальна тара для виготовлення пакунку повинна захищати товар.

З якого матеріалу обрати коробки – залежить від продукції. Але в більшості випадків краще за інших зі збереженням наповнення справляється гофрокартон, про що стверджує виробник на своєму сайті https://evopack.com.ua/de-zamovyty-gofrotaru-v-luczku/. Де наводить і причини, чому це саме так. Якщо ж дивитися зі сторони користувача, то в місті Луцьк дійсно слід купувати гофротару у виробника Евопак. Це допоможе значно зекономити, та не підвищувати цінник на свою продукцію.

Корисні властивості гофрокартону

Майже всі знають, що гофрокартнон виробляється з синусоїдними хвилями. Але мало хто замислюється над їх призначенням. А саме ці хвилі роблять гофротару дійсно гарним варіантом пакування. 

  1. Гофрований матеріал має багато ребер жорсткості. Саме це підвищує міцність коробки.
  2. Між хвилями гофри достатній проміжок, щоб виникла буферна зона. Тобто при штовханні, сила буде гарно поглинатися, що захистить продукцію у коробці.
  3. Проміжок між хвилями картону зберігає повітря. Воно добре зберігає температуру всередині пакунку, що для перевезення насіння, горщикових квітів чи їстівних продуктів дуже потрібно. 

Виробник Евопак дотримується вимог ГОСТ. Тобто вся продукція надійна та довговічна.

Що можна купити з гофрованого картону

На сайті виробничої компанії можна обрати гофрокартон листовий, в рулонах чи вже порізаний та скріплений під складання коробок. В обох випадках замовлення можна робити в будь-якій кількості. Підприємство Евопак працює у постійному режимі, та може задовольнити потреби навіть великого гуртовика.

В каталозі можна обрати гофроящики:

  • чотирьох-клапанні для будь-чого;
  • з трьошарового гофрокартону для піци;
  • кришка+дно;
  • відкритий ящик для овочів, з додатково укріпленими ребрами.

Є в лінійці виробника й інші вироби з гофрокартону. Можна придбати різні види перегородок, гільзи для намотки плівки, паперу та іншого.

Щоб бізнесмену біло зручно все потрібне купити в одному місті, відділ продажу виробника пропонує супутню продукцію. До купівлі коробок можна додати рулони стрейч плівки, паперові пакети та скотч.

Вся продукція завжди є на складі. Тому відправки по Україні здійснюються без затримок.

Поділіться новиною

Новини партнерів