Гніт та інші аксесуари для крафтових свічок: де купити та як обрати

Гніт та інші аксесуари для крафтових свічок: де купити та як обрати

Виробництво свічок чи миловаріння захоплює людей тим, що дозволяє самостійно зробити гарну, та ще й практичну річ. До того ж вільно фантазувати та висловлювати своє бачення прекрасного, як це роблять художники. Саме для митців на сайті Sapone зроблена добірка всього необхідного. Є змога обрати матеріали з вузько спеціалізованими характеристиками та зробити виріб унікальним.

В каталозі представлено багато компонентів для виготовлення крафтових свічок:

  • ефірні олії;
  • барвники;
  • форми;
  • декор та пакування.

Звичайно ж, є в інтернет-магазині основна сировина для виготовлення свічок: гніт і тримачі, гель та віск. В Україні все це коштує недорого, що дозволяє не рахувати кожну копійку, а отримувати задоволення від свого хобі.

В Sapone не тільки можна все необхідне купити, а й безпечне. Гніт і тримачі в Україні проходять обов’язкову перевірку, як і барвники тощо. Вся продукція магазину сертифікована, що каже про її безпечність при використанні. 

Компонентів для свічок дуже багато. Тільки щоб купити гніт чи тримачі, вже треба досконало розібратися які обрати. Якщо самостійно це складно зробити, завжди можна звернутися за підказкою до консультантів магазину.

Види гніту та супутніх матеріалів

В інтернет-магазині завжди в наявності компоненти для виготовлення свічок. Але не можна обрати будь-які та очікувати, що вийде ідеальний виріб. Потрібно знати багато нюансів та купувати навіть гніт тільки відповідний до воску, діаметру форми та інших характеристик, які хочеться потім бачити у свічці.

  1. Просочений чи ні. Гніт може бути вощений та чистий. Від того, який обрати, буде залежати швидкість горіння, легкість встановлення в форму тощо.
  2. Кручений чи плетений косою. Перший краще підходить до свічок з воску. Якщо ж за основу брати парафін, то підійде більш туге плетіння, тобто косицею.
  3. Тонкий чи товстий. Гніт відрізняється за діаметром. Обирати треба згідно з діаметром форми. Наприклад, якщо виготовляти свічку товщиною від 1,5 см до 3 см, то краще обрати гніт від 1,5 мм до 2,5 мм.

Є в інтернет-магазині й дерев’яний гніт. На відміну від текстильного, він підходить до будь-якої матеріалу свічки. Тобто сировиною може бути віск, гель тощо. Деревина однаково гарно буде тримати вогонь. Та ще й потріскувати, що буде навіювати спокій.

Разом з гнітом є сенс відразу купити тримачі. Можна обрати й комплектом. В магазині можуть запропонувати гніт, який вже закріплений в тримачі.

Ціни на гніт, тримачі та супутні матеріали доступні. Тому можна обирати компоненти для свічок чи мила не стримуючи свої бажання та повністю віддатися своєму захопленню.

Поділіться новиною

Новини партнерів