EfficientGrip Compact 2 – літня новинка 2023 року від Goodyear

EfficientGrip Compact 2 – літня новинка 2023 року від Goodyear

Goodyear EfficientGrip Compact 2 – бюджетна гума для невеликих та малолітражних автомобілів для міської їзди. Вийшла на ринок в 2023 році, ставши продовженням досить успішної і колись популярної EfficientGrip Compact, яка продається з 2013 року.

Літня гума новинка 2023 року від Goodyear

Технології літної гуми Goodyear EfficientGrip Compact 2

Однією особливістю коліс є конструкція. Нова модель має потужніший і яскравіше виражений центральний блок, що покращило стійкість на трасі. Використання нових матеріалів та технологій покращило ресурс автошини.

Для покращення зчеплення на мокрій дорозі використовується технологія 3D-Blade, яка допомагає зменшити гальмівний шлях та підвищити ефективність на мокрій дорозі.

Технологія Dry Stability для автомобільної гуми

Технологія Dry Stability дозволяє використовувати більш рівномірний контакт із дорогою, що покращує керованість та зчеплення.

Для зменшення опору коченню шини Goodyear EfficientGrip Compact 2 використовує технологію FuelSaving, що дозволяє заощаджувати паливо та знижувати викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Технологія WearControl рівномірно розподіляє пятно контакту, контролюючи цим знос гуми.

Лінійка Goodyear

EfficientGrip Compact 2 є частиною ширшого сімейства шин EfficientGrip, відзначеного нагородами, включаючи EfficientGrip Performance 2, EfficientGrip 2 SUV та EfficientGrip Cargo 2.

Доповнюючи і без того великий асортимент коліс у типорозмірному сегменті 14 і 15 дюймів, Гудієр чітко задачі моделі. На сегмент літніх шин преміум-класу припадає 34% компактні автомобілі.

Завдяки широкому діапазону доступних розмірів ЄффішнГріп Копакт 2 може обслуговувати більше 75% поточного ринку компактних автомобілів.

Порівняння з конкурентами

Коли справа доходить до вибору літніх шин для авто, важливо вибрати варіант з кращим співвідношенням якості, включаючи ціну та характеристики. Розглянемо трьох основних конкурентів на ринку України: Hankook Kinergy Eco 2 K435, Nexen N Blue HD Plus та Matador MP 47 Hectorra 3.

Hankook Kinergy Eco 2 K435 – це шини, що перевершують багатьох за якістю паливної економічності та зносостійкості. Середні показники у всіх дисциплінах без явного просідання в кожному з тестів. Судячи з відгуків Hankook Kinergy Eco 2 K435, корейкі моделі дуже успішно дають відсіч багатьом іменитим брендам, завойовуючи все більше і більше шанувальників.

Nexen N Blue HD Plus це ще одна модель, яка може показати баланс між рівнем комфорту і шуму. Варто відзначити середні показники гальмування, керованості та комфорту. Слабке керування на мокрій дорозі, як наслідок поздовжнє та поперечне аквапланування. Низький показник шуму.

Matador MP 47 Hectorra 3 – чудовий вибір для тих, хто шукає м’які шини. Серед особливостей дуже м’яка боковина, не найкращий варіант для поганих доріг. Погані показники гальмування на мокрій та сухій дорозі. Висока енергоефективність.

Goodyear – один із провідних виробників шин у світі, з відомою якістю та надійністю. Купівля гуми Goodyear EfficientGrip Compact 2 це інвестиції у безпеку та комфорт на дорозі, які прослужить вам довгі роки.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете отримати якісну консультацію під час вибору літнього комплекту гуми, без конкуренції по телефону не обійтися.

Співробітники інтернет магазину Автошини Ком зможуть роз’яснити та організовувати слабкі та сильні сторони моделей, базуючись на багаторічному досвіді та тестах, які щороку проводять провідні німецькі видання.

Поділіться новиною

Новини партнерів