Де замовити послуги логістики в межах Україні та за кордоном

Де замовити послуги логістики в межах Україні та за кордоном

Війна в Україні ускладнила ведення бізнесу дуже сильно. Порушено безліч старих зв’язків, що допомагали виконувати свої зобов’язання та довозити продукцію до замовників. Але не були б українцями, якби швидко не знаходили альтернативні рішення. Наприклад, щоб відновити роботу та доставляти партії товарів від заводу чи складів та сховищ, можна замовити логістичні послуги на сайті https://ukraine.raben-group.com/. Група компаній Рабен допоможе у перевезеннях по нашій країні. Також, має величезні можливості для того, щоб розвозити продукцію й за кордоном.

Raben має філії в таких країнах, як Польща та Чехія, Латвія та Німеччина, Нідерланди та Греція. Загалом група Рабен працює в 15 країнах. Важливо те, що її досвід складає 90 років. Це рекорд в логістичній галузі, якій підтверджує, що довіряти можна.

Послуги логістики чи щось більше

Можливостей у Raben безліч, тому що це не просто компанія, а група. В ній багато партнерів, і кожен робить свій внесок. Загалом послуги складаються не тільки з логістики, є безліч додаткових потрібних для клієнтів можливостей.

 1. Транспорт. Автопарк у групи Рабен свій. А також є можливість залучити до роботи автомобілі за найманням.
 2. Склади. Транспортування можливо робити не тільки від продавця до покупця, а й з заїздом на склад для перевантаження, сортування, розділення вантажу тощо.
 3. Фахівці. В логістичній групі компаній Рабен працює понад 10 тисяч робітників. І всі як один готові допомогти своїми знаннями та вміннями.

Звернутися можна в офіс за телефонами сайту. Домовитися про зустріч з фахівцем. Скласти перелік потреб та отримати швидку відповідь на всі питання.

Які саме послуги з логістики надає Рабен

Якщо говорити більш конкретно, то група Рабен надає послуги з перевезення:

 • по Україні та міжнародні;
 • з умовою копакінгу;
 • з дотриманням потрібної температури для збереження якості продукція (рефрижератори);
 • складські приміщення теж є з різними температурними режимами;
 • збірних вантажів чи одного замовника.

Є в групі компаній й фахівці з розмитнення. Тому брокерські послуги теж можна включити до переліку можливостей. До того ж є окремі митні склади, які полегшують перетинання кордону.

Для кого послуги з логістики від Рабен можуть бути цікаві

Завдяки тому, що Raben має транспорт з різною вантажопідйомністю, можна замовити логістичні послуги для різних видів товару. Тому звернутися до групи можуть компанії з таких галузей:

 • продовольча продукція та непродовольча;
 • гуртова та роздрібна торгівля;
 • інтернет-бізнес.

Все, що можна назвати товаром, може бути доставлене машинами Рабен. При чому з дотриманням необхідних для продукції умов.

Поділіться новиною

Новини партнерів