Де провести банкет в Києві: заклад Prynada Ukrainian Cafe підходить для будь-яких свят

Де провести банкет в Києві: заклад Prynada Ukrainian Cafe підходить для будь-яких свят

Перетворити день народження дитини в яскраву подію, чи подарувати батькам святкування ювілею весілля – для цього працює ресторан Prynada Ukrainian Cafe. Завдяки своєму внутрішньому плануванню, дозволяє проводити банкети в Києві в атмосфері, яку хочуть клієнти. Тобто в закладі є декілька залів та тераса. Усі приміщення окремі, тому навіть якщо в одному приймаються відвідувачі, інший зал можна повністю закрити під приватне свято.

На сайті prynada можна замовити зал за умовами.

  1. Кількість місць. В залі «Петриківка» можна розмістити з комфортом 80 осіб. Якщо потрібно більш затишне приміщення, то є зал “Вишиванка”, в якому буде зручно 40 гостям. Можна замовити й терасу. Вона максимально світла, але закрита склом від холоду. На ній можна розмістити мінімум 45 осіб.
  2. Інтер’єр. В кожній залі свій стиль меблів та оформлення стін, підлоги. Але кожне приміщення дає можливість зануритися у спокій та відчути свято.
  3. Технічне оснащення. В ресторані є можливість користуватися плазмовими панелями. Тому можна не тільки банкети замовляти, а й ділові зустрічі, на яких потрібно робити презентації тощо.

Для тих, хто хоче відпочити з дітьми, є можливість зробити свято приємним для себе і малечі. В ресторані є дитяча кімната, в якій дітки будуть зайняті іграми після смачного обіду. А дорослі зможуть трохи поговорити на свої теми.

Які плюси для проведення весілля в ресторані Prynada

Якщо задавати в пошуку google питання «свадьба в ресторане», то можна витратити час, так нічого й не обравши. Якщо ж звернутися напряму до закладу Prynada Ukrainian Cafe, то можна швидко домовитися за всіма питаннями, які дуже насущні для молодят.

Ресторан на Оболоні пропонує те, що рідко можна знайти ще десь.

  1. Вишукану кухню. Але ні ту, що існує у кожному закладі. В Prynada Ukrainian Cafe вона автентична українська та сучасна. А ще є безліч цікавих пропозицій від шеф-кухаря. А саме, деякі світові блюда готуються на наш, український манер.
  2. Чесний розрахунок меню по гостях. Але цікаво не тільки правдивість, а те, що в ресторані можуть швидко змінити кількість блюд, якщо зміниться кількість гостей. А якщо свято перенесеться, то зобов’язуються й завдаток повернути.
  3. Високі санітарні норми. Весь обслуговуючий персонал працює в індивідуальних засобах захисту. А перед новим банкетом дезінфікується весь зал сучасними засобами.

Зробивши замовлення на банкет до весілля в ресторані Prynada Ukrainian Cafe, можна не обмежуватися вибором цікавих блюд. В цьому закладі надають послуги діджеї та фотографи, аніматори для маленьких гостей та вокалісти для дорослих. Все, що потрібно для проведення незабутнього свята, є в можливостях Prynada Ukrainian Cafe.

Поділіться новиною

Новини партнерів