Чим розчинити вапняний наліт на стінках унітазу без побутової техніки: копійчаний спосіб

Чим розчинити вапняний наліт на стінках унітазу без побутової техніки: копійчаний спосіб

Розповідаємо, як правильно діяти, якщо під рукою немає звичних засобів.

Підтримати чистоту в туалеті мріє кожна хазяйка, але це не завжди можливо особливо, коли під рукою немає звичного миючого засобу. На перший погляд вапняний наліт важко прибрати з чаші унітазу без хімічних засобів, однак ми пропонуємо копійчаний спосіб видалення бруду. Далі розкриємо секрет, навіщо в унітаз засипають лимонну кислоту.

Чим можна почистити унітаз?

Чим можна відчистити унітаз, якщо немає побутової хімії? Відповіддю на це питання буде одне єдине, це те, що є на кожній кухні – лимонна кислота. Умілі господині давно її використовують, щоб позбавити сантехніку від жовтого нальоту і зекономити гроші.

Лимонна кислота робить м’якішим вапняний наліт на сантехніці і витерти його звичайною ганчіркою.

Як відчистити унітаз лимонною кислотою?

Втілити в життя, цей сумнівний на перший погляд план, можна за допомогою 300 грамів лимонної кислоти – 200 грамів речовини засипаються на дно унітаза, а 100 грам – в бачок. Це і буде відповіддю на питання, чи можна засипати лимонну кислоту в бачок унітазу. Все це потрібно залишити на всю ніч, але ефекту можна добитись вже через 3 години після засипання кислоти у воду.

Таким чином, питання, як очистити бачок унітазу лимонною кислотою і зможете заощадити гроші в сімейному бюджеті на побутовій хімії.

Поділіться новиною

Новини партнерів