Аптечка для водіїв: що потрібно мати з собою в дорозі

Аптечка для водіїв: що потрібно мати з собою в дорозі

Навіть найдосвідченіші автомобілісти часом забувають про ризик виникнення на дорозі різних непередбачуваних ситуацій. Але на жаль, аварії дійсно трапляються, а тому кожен водій має бути готовим до них. Аптечка для водіїв — це один з основних елементів безпеки на дорозі. Тому важливо заздалегідь розібратися в тому, що потрібно на всяк випадок мати з собою. Придбати ж всі необхідні препарати можна швидко та зручно завдяки порталу likie.ua, який був створений саме з цією метою.

Що таке аптечка для водіїв?

Аптечка для водіїв — це комплект медичних засобів, який включає в себе необхідні медикаменти та матеріали для надання невідкладної допомоги в разі аварії або іншої непередбачуваної ситуації на дорозі. У більшості європейських країн аптечка для водіїв є обов’язковим елементом усіх автомобілів.

Що таке аптечка для водіїв

Що має бути в аптечці?

Для того, щоб автомобіліст мав можливість надати собі чи іншим людям допомогу в разі надзвичайної ситуації на дорозі, в його аптечку повинні бути включені засоби першої медичної допомоги.

  1. Антисептики: перекис водню або йод для обробки ран; антисептичні серветки чи антисептичний спрей; стерильні марлеві пов’язки для перев’язування.
  2. Засоби для обробки порізів та забоїв: бандажі та гіпсові бинти; пластирі різних розмірів та форм.
  3. Препарати для знеболення: анальгін, ібупрофен і парацетамол — вони допоможуть зменшити біль після травми.
  4. Ліки для зняття запаморочення та нудоти: наприклад, амоніячна нашатирна вода.
  5. Препарати для лікування опіків: крем від опіків або пантенол для зняття запалення та болю.
  6. Засоби для рятування життя: аспірин, який може допомогти у разі серцевого нападу; дефибриллятор, який здатен врятувати в разі серцевої зупинки.
  7. Інші важливі речі: термометр; ножиці та пінцет.

Всі необхідні засоби та препарати ви легко знайдете в аптеках завдяки порталу likie.ua. Адже на цьому сайті зібрана інформація про всі препарати на ринку України, а також додана можливість перевірити їхню наявність в різних аптеках. А якщо ви вирішите замовити ліки через likie.ua, то отримаєте не тільки знижку, але ще й якісний сервіс.

Поради щодо догляду за аптечкою

Зберігайте аптечку в сухому та прохолодному місці. Періодично перевіряйте терміни придатності медичних препаратів та матеріалів у ній. Якщо будь-які з них втратили свою придатність, замініть їх на свіжі.

І завжди пам’ятайте, що аптечка – це важливий елемент безпеки на дорозі. При перевірці її стану важливо переконатися, що всі препарати та матеріали придатні для використання. Якщо ж ви до кінця не впевнені, які ліки повинні бути у вашій аптечці, зверніться до свого лікаря або фармацевта за допомогою.

Поділіться новиною

Новини партнерів