9 основних порад з сантехніки, які заощадять ваші гроші

9 основних порад з сантехніки, які заощадять ваші гроші

Середньостатистичний домовласник мало що знає про водопровідну систему своєї власності. Маючи це на увазі, не повинно бути сюрпризом помітити, що є багато грошей, які губляться, навіть не підозрюючи, що це відбувається.

Ви повинні правильно піклуватися про кожну частину вашого будинку. Це допоможе вам уникнути дорогої заміни та ремонту. При цьому знижуються комунальні платежі та збільшується термін служби сантехніки. Навіть термін служби приладів, які використовують воду, буде довшим.

Коли ви зв’язуєтесь із сантехнічною компанією, вам потрібно платити. Чого багато хто не знає, ви можете уникнути численних таких дзвінків, якщо дотримуватиметеся деяких дуже простих порад, подібних до наведених нижче.

1. Виконайте щорічну перевірку водонагрівача

Догляд за водонагрівачем не становить складності. Вам просто потрібно проводити щорічний огляд, що гарантує, що сантехніка працює на піку потужності. Також сеанс технічного обслуговування гарантує відсутність у водонагрівачі недоліків, які з часом призведуть до виникнення проблем із сантехнікою.

Обслуговування водонагрівача дозволяє уникнути багатьох дорогих ремонтів у майбутньому та налаштувати його так, щоб усе працювало саме так, як має бути.

2. Не використовуйте рідкі очищувачі каналізації

На перший погляд, рідкі очищувачі каналізації дуже зручні. Ви просто виливаєте трохи в каналізацію та вирішуєте проблеми, які у вас є. На жаль, ці засоби для чищення також можуть призвести до величезних сантехнічних кошмарів. Проблема в тому, що більшість цих очищувачів виділяють багато тепла через хімічну реакцію, яка відбувається всередині вашої зливальної труби. Тепло може легко завдати дуже неприємної шкоди. Також хімічні речовини лягають на забиті ділянки. В результаті труба може бути ослаблена. У поодиноких випадках труба дійсно плавиться. Щоразу, коли у вас серйозні проблеми та звичайні методи не працюють, краще просто звернутися до сантехніки.

3. Не забувайте про ринви

Коли ви питаєте домовласників, коли вони востаннє чистили ринви, більшість з них поняття не мають. Це велика проблема, оскільки жолоби відіграють ключову роль у запобіганні трудомістким та дорогим проблемам, пов’язаним з водою. Вам потрібно перевіряти ринви так часто, як це необхідно, щоб бути впевненим, що вони чисті. У небажаному випадку появи засмічення відбувається відставання води. Це майже завжди призводить до протікання та затоплення. В результаті вода може потрапити в місця, де її не повинно бути, що призведе до пошкодження конструкції.

4. Ізолюйте водонагрівач

Якщо у вашому будинку є водонагрівач, його необхідно утеплити. Це дуже простий спосіб заощадити трохи грошей та збільшити термін служби приладу. Багато хто не йде на цей крок, тому що температура знизиться на кілька градусів. Навіть якщо це станеться, економія набагато важливіша. Ви ніколи не повинні допускати, щоб температура води всередині нагрівача досягла рівня 120 градусів за Фаренгейтом.

Що дуже цікаво знати, то це те, що ви дійсно можете ізолювати свій обігрівач без допомоги професіонала. Наприклад, ви можете просто використовувати водонагрівальні ковдри. Така ізоляція дає вам доступ до мінімальної енергії, яка використовується при нагріванні води, тому ви заощаджуєте багато грошей.

5. Вирішіть абсолютно всі проблеми з тиском

Щоразу, коли ви помічаєте, що у вас проблеми з тиском води, ви повинні діяти швидко. Вони можуть легко призвести до серйозних проблем, які зазвичай призводять до заміни або ремонту сантехніки, що дуже дорого.

Найкраще, що ви можете зробити, це звернутися до сантехніки. Йому потрібно буде оглянути різні частини вашої сантехнічної системи та реалізувати гарне ремонтне рішення. Мета завжди полягає в тому, щоб вирішити проблему з тиском, перш ніж вона може призвести до чогось дійсно серйозного.

6. Досліджуйте неприємні запахи з ваших стоків

Якщо з каналізації виходить неприємний запах, настав час провести розслідування, оскільки це ознака того, що з водопровідною системою справді щось не так. Дренаж будинку спроектований таким чином, щоб вентиляція не відбувалася усередині вашого будинку. Зазвичай проблема полягає саме у водозбірнику. Однак в інших випадках вам доводиться мати справу з нестачею конструкції сантехніки чи проблемою з вентиляцією. Професійний сантехнік – єдина людина, яка може поставити вам точний діагноз та виконати необхідний ремонт.

7. Підтримуйте техніку

Дуже важливо запланувати налаштування посудомийної машини, пральної машини та всіх інших основних побутових приладів. Це має відбуватися раз на рік, і в результаті ви зменшуєте ймовірність того, що вам доведеться мати справу з справді дорогими поломками. Усі ці машини з часом втрачають ефективність. Дотримуючись належного графіка технічного обслуговування, ви підвищуєте ефективність та можете уникнути заміни та ремонту, які легко можуть призвести до дуже дорогого ремонту та заміни.

8. Встановіть зливні фільтри

Вони дуже корисні, коли ви встановлюєте їх у стоки душу та кухонної раковини, тому що вони запобігають засміченню, викликаному скупченням волосся. Ви ніколи не захочете мати справу із засміченням, викликаним волоссям, тому сито є дуже дешевою та ефективною інвестицією. Він збере волосся та багато іншого сміття, перш ніж зможе створити дорогу та неприємну проблему.

9. Часто перевіряйте туалетну заслінку

Якщо ваш унітаз протікає, ви втрачаєте багато води та грошей. Ось чому вам потрібно подивитися на туалетну заслінку. Це допоможе вам побачити, чи існує витік, оскільки наповнювач продовжує спрацьовувати. Просто киньте харчовий барвник усередину акваріума. Зачекайте 30 хвилин і подивіться на унітаз. Якщо чашу забарвлено, це означає наявність витоку.

Зазвичай, справжня проблема полягає в тому, що навколо заслінки унітазу накопичуються відкладення. Ви повинні змістити його, перш ніж розглядати заміну, оскільки це зазвичай усуває витік.

Висновки

Виконуйте наведені вище поради, і ви зможете заощадити набагато більше грошей, ніж ви спочатку припускали. Крім того, щоразу, коли ви помічаєте, що є проблема, яку ви не розумієте, зверніться до професіонала.

Поділіться новиною

Новини партнерів