5 поширених міфів про батареї в iPhone

5 поширених міфів про батареї в iPhone

Оскільки iPhone — це легендарний пристрій, який уже понад десять років диктує технологічні тренди, не дивно, що про нього є різні помилки. Хоча продукти, випущені маркою Apple, вважаються першокласними і значно перевершують конкурентів, існують певні думки щодо батареї їхнього найвідомішого продукту, iPhone, які підвищили свій статус від чуток до нині хибної легенди. Незважаючи на те, що більшість людей вважають ці міфи правдою, вони помилкові, і ми допоможемо вам розпізнати їх і пропустити в майбутньому просто тому, що вони не варті вашого часу.

Робота Стіва Джобса та компанії Apple вплинула на світ у глобальному масштабі, і навіть після того, як один із найвідоміших підприємців, які коли-небудь жили, помер, компанія продовжує розвивати його ідею та вдосконалювати її з кожним випущеним продуктом.

Тому не дивно, що певні помилки пов’язані з таким брендом величезної ваги, як Apple. Міфи існують для того, щоб у них вірити або щоб їх розвінчували, і те, чим ми займемося в таких частинах цього тексту, буде їх викриттям! Тому подумайте про поширені уявлення про iPhone та подивіться, чи є одне з них у нашому списку.

Так як акумулятор є однією з найважливіших частин будь-якого пристрою, віра в ті чи інші помилки може призвести до незручних ситуацій. Без зарядженої батареї ви можете використовувати свій iPhone для чого завгодно, крім його реальної мети. Це серце вашого iPhone, і він повинен харчуватися енергією, щоб ви могли слухати свої улюблені пісні, відтворювати відео, робити телефонні дзвінки і робити фотографії важливих для вас моментів.

Щоб звільнити себе від неприємного вантажу хибної інформації про серце вашого iPhone, прочитайте наступні рядки та отримуйте від цього задоволення! Є шанс, що ви чули про деякі міфи про акумулятор iPhone, але ми впевнені, що ви натрапите на деякі свіжі відкриття, які люди вважають правдою.

1. Ви не повинні використовувати свій iPhone, поки він підключений до зарядного пристрою

А чому б і ні? Навіть якби це було правдою, дуже мало людей шанують цей міф. Вважається, що використання iPhone під час заряджання пошкоджує акумулятор і скорочує термін його служби. Також вважається, що ваш телефон втратить ємність акумулятора, якщо ви не підкорятиметеся міфу, що також не відповідає дійсності. Єдине, що станеться, якщо ви використовуєте свій iPhone, поки він ще заряджається, це те, що для повної зарядки акумулятора знадобиться трохи більше часу, що розумно, оскільки ви витрачаєте певну кількість енергії, поки робите те, що робите з вашим пристроєм.

2. Ваша батарея буде пошкоджена, якщо ви залишите свій iPhone підключеним до зарядного пристрою на ніч

Щиро кажучи, це частково правда. Це було раніше. В даний час айфони сконструйовані таким чином, що залишення телефону на зарядці на ніч не призведе до абсолютного пошкодження акумулятора, оскільки нові версії оснащені чіпом, який запобігає постійному потоку енергії на ваш пристрій. Таким чином, ваш iPhone миттєво перестане заряджатися, як тільки він досягне повної ємності, тому батарея не постраждає і ви не витратите достатньо електроенергії.

3. Якщо ви не використовуєте оригінальний зарядний пристрій, батарея розрядиться

Це також частково правильно. Якщо ви поспішаєте і у вас немає рідного зарядного пристрою під рукою, не соромтеся та використовуйте інший зарядний пристрій, щоб зарядити свій iPhone. Вам потрібно турбуватися про те, чи вироблено цей зарядний пристрій Apple або це альтернатива, зроблена невідомо ким. Причина проста, і вона полягає в тому, що хибний зарядний пристрій, ймовірно, працює з іншою напругою, ніж потрібно вашому пристрою. Ще в 2005 році Apple запустила MFI, що означає “Зроблено для iDevice”, суворо з цих причин, тому пам’ятайте, що краще бути в безпеці, ніж шкодувати!

4. Повністю зарядіть його

Протягом багатьох років люди думали, що повне заряджання iPhone і повне розряджання акумулятора вплинуть на стан акумулятора. На щастя, це не так, інакше вам довелося б залишитися без телефону, тому що він вимкнувся після повної розрядки акумулятора. Важливо, що ваша батарея буде краще, якщо ви не зарядите її повністю, просто тому, що заряджання вашого iPhone збільшує загальну температуру телефону, що погано для літієвих батарей. На щастя, структура батарей є специфічною, і вони можуть певною мірою відновлюватися, якщо тримати їх на холоді.

5. Закриття всіх програм може заощадити заряд батареї

Хоча це звучить досить розумно, правда, що це неправда. Зокрема, навіть віце-президент з розробки програмного забезпечення Крейг Федеріги прокоментував цю тему і запевнив усіх, що ви абсолютно нічого не виграєте, закривши всі додатки. Причина цього проста: програми, що працюють у фоновому режимі, витрачають заряд батареї незалежно від того, відкриті вони чи ні, а програми, які ви не використовуєте, перестають витрачати енергію, як тільки ви припиняєте їх використовувати. Тому вони з’являються знову, як тільки ви їх відкриваєте, і продовжують використовувати силу, як тільки вони знову актуалізуються. Їхнє закриття та відкриття знову змушує їх витрачати більше енергії, оскільки для їх запуску потрібна певна кількість енергії. Тим самим уберегйте себе від неприємностей і залиште їх відкритими.

Ось воно! Сподіваюся, вам було цікаво читати цей список і, що важливіше, він був корисним. Як тільки ви прочитаєте вищезгадані міфи про батарею iPhone, ви зможете змінити певні навички, які не приносять нічого, крім крадіжки вашого дорогоцінного часу.

Поділіться новиною

Новини партнерів